Uzmanlar

Estetik Cerrahi Müdahaleler Mesleğiniz İçin Önemli Olabilir!

Estetik Cerrahi Müdahaleler Mesleğiniz İçin Önemli Olabilir!

Bazı meslekler fiziğinizle, yüz hatlarınızın düzgünlüğüyle para kazanır ve mesleğinizde en iyisi olma yolunda ilerlersiniz. Eğer bu mesleklerden birini yapıyorsanız, güzelliğiniz için estetik çözümleri göz ardı etmeyin...

manken

Şarkıcı: Evet, şarkı söyleyen kişinin güzel olması gerekmez belki ama ses güzelliği ve renginin yanı sıra görünümünde günümüzde önemli bir yeri olduğunu inkar edemeyiz. Bu zamanda artık ses ve görünümle paket program haline gelen sahne sanatlarında müzik severler kulaklarına hoş gelecek sesin yanı sıra burun estetiği, göğüs büyütme gibi görüntüsüyle de etkileyebilen yıldızlar arıyor.

Aktör/Aktris: Bir aktor ya da aktrisin güzel olmasından tabii ki öncelikle öte oyuncu yeteneğinin olup olmadığına bakılır. Ancak kamera karşısında herkes farklı durabilir. Yeteneğinizi güzellikle buluşturmak istiyorsanız kameralar karşısında hep hazır olabilmek için ihtiyacınız olacak estetik müdahalelere açık olmalısınız.Politikacı: Politikacının yakışıklısını aramıyoruz ama dinç ve sağlıklı duran bir politikacının etkileyiciliğini korumak adına estetik müdahalelere başvurması kaçınılmaz olabilir.

Haber Spikeri: Her an televizyonda bakımlı ve güzel duracak isimlerin seçilmesi bir tesadüf olamaz. Her haberi ciddiyetini koruyarak sunan bir spiker aynı zamanda düzgün yüz hatlarıyla da güvenilir kimliğini koruma altına almak isteyebilir. Büyük operasyonların yanı sıra düzenli enjeksiyon yaptırarak yüz kusurlarını giderebilirsiniz.

Model-Manken: Fiziksel görüntünün bu kadar ön planda olduğu başka bir meslek dalı yoktur herhalde. Bir mankenin her daim kusursuz görünmesi onu sevenler tarafından hep beklenilen bir özellik. Büyük değişimlerin yaşanabileceği estetik operasyonların yanı sıra varolan güzelliğinizi korumak için küçük girişimlere de ihtiyacınız olabileceğini unutmayın.Sevgiyle kalınız,
Dr. Güncel Öztürk
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
facebook: guncelestetik
twitter: burunsanatı

Yayın tarihi: 13.02.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
1457
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.