Güncel Öztürk
Burnunuz Yüzünüze Uygun mu?

BURNUNUZ YÜZÜNÜZE UYGUN MU?

Op. Dr. Güncel Öztürk ideal bir burnun sahip olması gereken özellikleri anlatıyor! »

GÖĞÜS BÜYÜTTÜRME YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği yaptırmak isteyenlere dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor. »

DUDAK DOLGUSU HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Dudak dolgusu, güzelliğin vazgeçilmez ögelerinden olan dolgun dudaklar hakkında merak ettikleriniz »

YENİ YILDA 3D YÜZ GERME TEKNİĞİ

Yaşlılığın en büyük belirtisidir cilt kırışıklıkları ve sarkmalar… Peki, 2016 yılı cilt gençleştirme teknikleri ile ilgili bizi nasıl yenilikler getirecek. Yeni yılda yüz germe teknikleri ile gelişmeleri ve beklentileri Estetik, Plastik... »

MEME ESTETİĞİNİN PSİKOLOJİK ETKİLERİ

Estetik ameliyatlar içinde plastik operasyonlar giderek artan popülerliğiyle etkili bir yer tutmaktadır.Bu operasyonların kadınların psikolojilerine birçok etkileri vardır. »

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME NASIL OLUR?

Keşke göbeğimdeki yağ fazlalığına bastırsam da göğüslerime çıksa diye hayal kuran birçok kadın eminim ki vardır. Peki ya bu düşüncenin kurgudan gerçeğe dönüşebileceğini biliyor olsaydınız? »

DOLGU HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Yaşlanmayla birlikte hücreler gençleşmek için gerekli bileşenleri üretemez ve dolayısıyla cildin doğal kolajen miktarı ve elastikiyeti azaltır. Cilt kurur, incelir ve kendini düzeltemez hale gelir.İşte çaresi.. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.