Güncel Öztürk
GÜNCEL ÖZTÜRK
Estetik Plastik ve Cerrahi Uzmanı Op.Dr.
Kapsamlı Burun Estetiği Rehberi

KAPSAMLI BURUN ESTETİĞİ REHBERİ

Burnunuzun boyutunu, şeklini veya görünümünü dönüştürmenin kalıcı bir yolunu mu düşünüyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Aslında, Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği'nin raporlarına göre tüm dünyada en fazla uygulanan cerrahi prosedürlerin başında... »

20’Lİ YAŞLARDA BOTOKS NEDEN YAPILIR?

Gençler kırışık oluşumunun önüne geçmek için 20’li yaşlardan itibaren önleyici botokstan faydalanabiliyor. Peki nedir bu önleyici botoks ve erken yaşlardan itibaren yapılmalı mı? Sizler için bu soruları Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif... »

UZUN SAÇ EKİMİ YAPILABİLİR Mİ?

Op. Dr. Güncel Öztürk Ekibindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saçın tıraşlanmasına gerek olmaksızın uzun saç ekimi yapılabileceğini belirtti. »

GÖĞÜS BÜYÜTME ESTETİĞİ YAPTIRMA NEDENLERİ

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği yaptırma nedenlerini sizler için anlattı. »

BOTOKS ENJEKSİYONU HAKKINDA MERAK EDİLENLER...

Botoks enjeksiyonu hakkında merak edilen birçok konu var. Estetik, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e merak edilen konuları sorduk. »

İLK ÖNCE GÖZ ÇEVRESİ YAŞLANIYOR

Yaşlanma belirtileri ilk olarak göz çevresinde ortaya çıkıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk konu hakkında bilgi veriyor... »

MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ DOĞAL GÖRÜNÜR MÜ?

Küçük ve düz göğüsleri olan kadınların en fazla endişelendikleri konu, meme büyütme operasyonu sonrası doğal bir görünüm olur mu? »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.