Güncel Öztürk
Uzun Saç Ekimi Yapılabilir mi?

UZUN SAÇ EKİMİ YAPILABİLİR Mİ?

Op. Dr. Güncel Öztürk Ekibindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saçın tıraşlanmasına gerek olmaksızın uzun saç ekimi yapılabileceğini belirtti. »

GÖĞÜS BÜYÜTME ESTETİĞİ YAPTIRMA NEDENLERİ

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği yaptırma nedenlerini sizler için anlattı. »

BOTOKS ENJEKSİYONU HAKKINDA MERAK EDİLENLER...

Botoks enjeksiyonu hakkında merak edilen birçok konu var. Estetik, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e merak edilen konuları sorduk. »

İLK ÖNCE GÖZ ÇEVRESİ YAŞLANIYOR

Yaşlanma belirtileri ilk olarak göz çevresinde ortaya çıkıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk konu hakkında bilgi veriyor... »

MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ DOĞAL GÖRÜNÜR MÜ?

Küçük ve düz göğüsleri olan kadınların en fazla endişelendikleri konu, meme büyütme operasyonu sonrası doğal bir görünüm olur mu? »

KIRMADAN BURUN ESTETİĞİ!

Burunda morluk ve şişlik oluşma riski düşürebilir mi? Sizler için Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk. »

DİREKT SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEY!

Son zamanlarda en sık duyduğumuz saç ekimi tekniklerinin başında DHI saç ekim tekniği geliyor. Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanlarına sizler için DHI tekniğini sorduk. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.