Bülent Cihantimur
BÜLENT CİHANTİMUR
Op. Dr.
Meme Estetiği Öz Güven Tazeliyor

MEME ESTETİĞİ ÖZ GÜVEN TAZELİYOR

“Meme estetiği öz güven tazeler” desem ne dersiniz? Göğüslerin güzelliğiyle, öz güven arasında nasıl bir ortak payda var demeyin zira, göğüslerini yaptırdıktan sonra gerçek anlamda mutlu olan ve tekrar öz güvenini kazanan hastalarımı ben... »

HERKES BU 3 ESTETİK UYGULAMAYI KONUŞUYOR

Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar başlığı altında sayabileceğimiz güzellik prosedürleri o kadar hızlı bir şekilde gelişiyor ki, her sene aynı isim altında ama daha gelişmiş uygulamaları bireylere sunuyoruz. Son zamanlarda ise en fazla... »

POPO ESTETİĞİNE YENİ YAKLAŞIM: SPİDER WEB BUTT LİFT

Yeni bir yıl demek, yeni kararlar, yeni çabalar demek. Pek çok kadının yeni yıl kararları içerisinde bedenini daha iyi bir şekle sokma fikrinin olduğunu da çok iyi biliyorum. Özellikle 2019 senesinde de kalçaların yine ön planda olduğunu... »

10 SORUDA OBEZİTE CERRAHİSİ SONRASI ESTETİK

Zayıflama ameliyatlarının sıklıkla yapıldığı şu günlerde, kilo verme sonrası bazı estetik sorunlar yaşanabiliyor. Post Bariatrik cerrahi dediğimiz bu operasyonlarla bireyler tam manasıyla hedeflerine ulaşabiliyorlar. Geçtiğimiz günlerde... »

KAYINVALİDE BOTOKSU DİYE BİR ŞEY VAR!

Gelinlerin güzellik rejimlerini biliyoruz. Peki gelinler bu özel güne itinayla hazırlanırken kayınvalideler neden boş dursun? »

YENİ YILDA YAŞININ EN İYİSİ SEN OL!

Yeni yılda herhangi bir cerrahi müdahalede bulunmadan sağlıklı ve güzel görünmeniz için harika bir röportajla sizlerleyiz... »

SELÜLİT SORUNUNUZU BU KIŞ ÇÖZÜMLEYİN!

Özellikle kadınlarda çok daha fazla görülen selülit sorunu, en fazla araştırılan estetik problemlerin başında geliyor. Ozon terapi ise, portakal kabuğu görüntüsüne son verebilecek en etkili yöntemlerden bir tanesi. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.