Uzmanlar

Sabretmeye gerek kalmadan düzeliyor

Sabretmeye gerek kalmadan düzeliyor

Sağlık sektöründeki gelişim öncelikleri hastaların yüzünü güldürüyor.

Sık dişini biraz hasta ediyor

Mecaz anlamıyla değil gerçek anlamıyla söylüyorum. Dişlerdeki bozukluklar yıllar önce giderilemiyor giderilse bile estetik görünümden uzak kalıyordu. Yıllar için ortodonti tekniğinin gelişmesi hastaların umudunu yeşertti. Fakat bu tedavi süresinin uzunluğu hastaların sabrını da taşırıyordu. Fakat düzenlemeler ne ortodonti tedavi kadar uzun sürüyor ne de estetik görünümden uzak duruyor.

Kozmetik düzenleme, eğer dişlerinizde aşırı çapraşıklık yoksa ama yine de tel taktırmanız gerekiyorsa üstelik sabırsızsanız kısa sürede yapılabiliyor. Dikkat edilmesi gereken tek şey bu konuda uzmanlaşmış bir diş hekimine gitmek. Kozmetik düzenleme bir diğer deyişle doğal dişlerin yeniden şekillendirilmesi, bazen kötü bir gülüşü düzeltmenin en kolay yolu. Çok uzun "drakula" köpek dişlerini, uçları tırtıklanmış kesici kenarları, inişli çıkışlı gülme hattını birkaç küçük dokunuşla düzeltmek mümkün. Bu uygulamanın en güzel taraflarından biri uygulama sırasında anesteziye herhangi bir ihtiyaç duyulmaması. Uygulama özel frezler yardımıyla yapıldığı için işlemler diş mine seviyesinde bitiriliyor ve dişe herhangi bir şekilde zarar vermiyor.

Bu uygulamanın en güzel taraflarından biri dişlere herhangi bir zarar vermeden doğal dişlere sahip olunmak. Kısa zamanda doğal gülümsemelere sahip olmak ve dişlerdeki olumsuzluklardan kurtulmak hayal değil. Tek yapmanız gereken bu konuda uzman bir hekime başvurmak. Yapılması gerekenleri size ayrıntılarıyla anlatacaktır.

Gülüşünüz avantajınız olsun…

Yayın tarihi: 24.03.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
1029
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.