Uzmanlar

Akgün Manisalı sorularınızı yanıtlıyor.

Akgün Manisalı sorularınızı yanıtlıyor.

Makyaj artisti Akgün Manisalı, sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor. Likit fondöten nasıl sürülür, kaşlar nasıl boyanır, gözlerinizin eşit büyüklükte görünmesini nasıl sağlarsınız... Hepsinin cevabı burada...

Akgün Manisalı sorularınızı yanıtlıyor

Merhaba Akgün Bey, ben düz kaşları çok beğeniyorum ancak benim kaşlarım doğuştan kavisli. Dümdüz olması için yapılabilecek bir şey var mı? Teşekkürler. (Sena)

Selam Sena, aslında hafif de olsa bir kavisin ifadene artı bir etkisi olur. Tabii senin de dediğin gibi bu bir beğeni, tercih meselesi. Eğer dümdüz bir kaş istiyorsan al bir beyaz kalem eline, kaşlarının iç tarafından(burun tarafından) dış tarafına(kavisin bittiği uca), hemen kaş altından dümdüz bir çizgi çek. Aynı düz beyaz çizgiyi, aynı başlangıç ve bitiş noktasından bu sefer kaşlarının üst tarafından çek. Bu iki beyaz düz çizginin dışında kalan kaşlar senin kurtulman gereken kaşlar. Kaş kalemi veya far\ kaş fırçası yardımıyla da boşlukları doldurup biraz daha uzatabilirsin kaşlarını. Biraz oynarsan istediğin, yüzüne yakışan şekli bulursun.

Yayın tarihi: 20.01.2012
« tüm yazıları
Soru Sor
17363
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.