Yaşam

Dünyanın En İlginç 5 Oteli

Dünyanın En İlginç 5 Oteli

Siz de farklı yerler keşfetmekten, ilginç mekanlarda bulunmaktan keyif alanlardansanız bu muhteşem 5 otelden en az birini görmenizi tavsiye ederiz.

Güncellenme tarihi:

Poseidon Undersea Resorts


Japonya'nın Fiji adasında bulunan otel, dünyanın ilk deniz altı oteli olma özelliğini taşımaktadır. Denizin 27.4 metre altında bulunan ve deniz yaşamıyla iç içe konaklama imkanı sunan konsepti vardır. Deniz ve deniz yaşamını sevenlerin, ölmeden önce en az 1 gece geçirmelerini öneririz.

Floating OtelPeru'da bulunan ve Perulu mimar Jordi Puig tarafından dizayn edilen otel, müşterilerine Amazon nehrinde keyifli bir gezinti imkanı sunuyor. Otel sakinleri Amazon nehrinin manzarasını yatak odalarından seyredebiliyorlar.

Eden OtelEden otel, Tayvan'ın Kaohsiung şehrinde bulunmaktadır. Otel odalarından bir tanesini Batmankonseptinde tasarlayarak, farklı bir deneyim sunmaktadır.

Space OtelRus orjinli Orbital Technologies şirketi tarafından planlanan ve 2016 yılında hizmete girmesi beklenen, Space Otel, müşterilerine inanılmaz bir uzay deneyimi yaşatmayı planlıyor.

Au Vieux Panier Otel


Marsilya'da bulunan otel, graffiti sanatçısı Tilt tarafından uzun çalışmalar sonucunda bambaşka bir çehreye bürünmüştür. Bu odalara panik odası ismi verilmektedir.


Yayın tarihi: 08.11.2013
294295
YORUMLAR

ne güzel

ali gündogan 08.12.2013 10:12:03
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.