Sağlık

Zevkli seksin 9 sırrı!

Zevkli seksin 9 sırrı!

20-40 yaşları arası seksin en yoğun yaşandığı yaşlar. Ancak vücuduyla barışık olma arzusunu ve fantezilerini iyi değerlendiren herkes hayatı boyunca cinsel yaşamını devam ettirebilir.

Güncellenme tarihi:
Yaş seks bağıntısı Yaş ilerledikçe veya uzun birlikteliklerde cinsel istekte azalma, erkeklerde ereksiyon ve boşalma problemleri, kadınlarda lubrikasyon-kuruma- problemleri meydana gelebilir. Bu gibi faktörler cinselliği de mecburiyettenmişcesine tek düze ve rutin hale getirebilir. Önlemler şöyle... Bu rutin yaşam; çiftlerin birbirleriyle yakınlaşmaları, arzularını muhafaza edebilmeleri, vücutlarıyla barışık olmaları, fantezilerini geliştirebilmeleri, cinsel tercihlerini gözden geçirmeleri gibi hususlarla önlenebilir. Cinsel IQ'nuzu ölçtürdünüz mü? Cinsel IQ, kişinin tercihlerini, duygularını, seks sırasındaki kokusu ve çıkarttığı sesler ile vücudunu, cinsel aktivitedeki limitlerini, yasak olan ve olmayan noktaları ve yaşamak istediği değişiklikleri muhakeme etmesi ve tüm bu faktörlerle kendini kabullenmesidir. Bu nedenle iyi bir cinsel yaşamdaki önemi ölçülemez. Daha fazlası için foto habere tıklayın! Keyifli seks onu ne kadar tanıdığınızla bire bir ilgili. Foto galeriler de mutlu cinsel yaşamın sırlarını derledik...
Yayın tarihi: 24.08.2008
823
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.