Sağlık

Yeni moda yorulmadan zayıflamak

Yeni moda yorulmadan zayıflamak

Güzellik salonları, spor yapmadan, diyet programı ve bilgisayarlı masaj aletleriyle zayıflama olanaklarıyla, özellikle yorulmadan zayıflamak isteyen bayanlara yeni alternatifler sunuyor.

Baharında gelmesiyle güzellik salonları, özellikle spor yapmaktan hoşlanmayan ya da buna vakit ayıramayan hanımların için kolları sıvadı.

Adana'da bir güzellik merkezi görevlisi olan Güzin Tarhan, bu kapsamda masaj aletleri, doğal ürünler ve diyet programı ile sağlıklı kalma ve güzel görünmenin, başvurulan en dikkati çekici alternatifler olduğunu belirterek, özel sistemlerle selüloit tedavisi, lenf drenaj ve kas güçlendirmeye rağbet olduğunu söyledi.

Tarhan söyle devam etti: "Günümüzde, bölgesel zayıflamanın yanı sıra formda kalmak isteyen ve sporu sevmeyen hanımlara alternatif zayıflama yöntemleri sunmak mümkün. Uygulamanın başarısı için kilo, boy, vücut yapısı, yoğun yağlıbölgeler gibi kişisel bilgileri kaydediyor ve bilgisayarlı sistemle kontrol altında tutuyoruz. Ayrıca, masajlı zayıflama tekniklerinin kandolaşımının hızlanması, yağların çözülmesi gibi yararları da var."
Yayın tarihi: 03.03.2004
1305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.