Sağlık

Yeda Kickbox'u denediniz mi?

Yeda Kickbox'u denediniz mi?

Yeda Kickbox güçtür; yapanı her anlamda güçlendirir; kişinin kendine güveninin artmasını, daha dik ve emin durmasını, fiziksel ve ruhsal olarak daha zinde olmasını sağlar.

Güncellenme tarihi:
Bedenine özen gösterenler için... Yeda Kickbox, bedenine önem verenlere, kendini geliştirmek isteyenlere farklı kickbox sistemleriyle esneklik, denge, güç, kendini savunma becerileri ve rahatlama kazandırıyor. Zinde tutar Yeda Kickbox güçtür; yapanı her anlamda güçlendirir; kişinin kendine güveninin artmasını, daha dik ve emin durmasını, fiziksel ve ruhsal olarak daha zinde olmasını sağlar. Yeda Kickbox fitliktir; esneklik ve denge için en verimli çalışmayı sağlar. Her kas çalışır, güçlenir ve şekillenir. Vücut hız ve dinamizm kazanır, forma girer. Yeda Kickbox meditasyondur; yapana ruhsal bir rahatlama verir. Kişiyi daha sakin, daha kendinden emin ve daha kontrollü yapar; günlük stresten arındırır. Harekete geçme vaktidir! Yeda Kickbox'u izlemek için tıklayın!
Yayın tarihi: 17.10.2008
2198
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.