Sağlık

Uzun yaşam için aynı eşle yılda 200 kez seks yapın

Uzun yaşam için aynı eşle yılda 200 kez seks yapın

New York'ta yaşayan dünyaca ünlü kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz, "Uzun yaşamak istiyorsanız, aynı eşle yılda en az 200 kez seks yapın" dedi.

Merkezi New York'ta bulunan Türk Amerikan Sanayi Ticaret Odası'nın onuruna verdiği akşam yemeğine katılan Dr. Öz, katılanların sağlıkla ilgili çeşitli sorularını mültivizyon gösterisi eşliğinde yanıtladı ve kalp sağlığı konusunda temel sağlık bilgileri verdi.

Dr. Öz, bir basın mensubunun Discovery Kanal'da yaptığı programlarda Amerikan halkına çeşitli mesajlar verdiğini hatırlatıp "Türk halkına seks konusunda ne gibi mesaj vermek istersiniz?" diye sordu. Öz, "Türk halkı seks konusunda diğer halklar gibi açık değil. Seks çok güzel bir şey. Dünyada aşktan kuvvetli bir şey yok. Spor gibi. Ama seks yaparken, biriyle paylaşıyorsunuz. Bu daha güzel. Yılda tek bir kadınla en az 200 kez seks yapmak, insanın ömrünü uzatır" diye konuştu.

Can KAMILOGLU/New York (DHA)
Yayın tarihi: 19.01.2004
754
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.