Sağlık

Ücretsiz doğuma hazırlık kursunu kaçırmayın

Ücretsiz doğuma hazırlık kursunu kaçırmayın

Memorial Hastanesi, anne adayları için ücretsiz olarak "Doğuma Hazırlık Kursu" düzenliyor.

Kursta, hamilelik süresince dikkat edilmesi gereken hususlardan, doğum sürecine ve hamilelik sonrası anne-bebek sağlığına kadar bilinmesi gereken tümkonular, uzman hekimler tarafından anne adaylarına anlatılacak.

Gebelikte vücudunuzda oluşacak değişiklikler, rahat bir hamilelik dönemi için önemli tüm noktalar, ideal doğum şekli, gebelik sonrası emzirme döneminde beslenme, bebeğinizin sağlıklı olup olmadığını belirleyebilecek testler gibi daha pek çok konuda sorularınız, Memorial Doğuma Hazırlık kursunda uzman hekimler tarafından cevaplandırılacak.

Programda rahat bir hamilelik dönemi ve sonrasında rahat bir doğum için yapılabilecek fiziksel aktiviteler (egzersiz uygulamaları) fizyoterapist hekim tarafından uygulamalı olarak anlatılacak.

Anne adayları istediği takdirde programa eşleri ile katılabilecekler. Memorial Hastanesi Doğuma Hazırlık Kursu özellikle çalışan anne adayları için şekillendirilip, kurs saatleri genel çalışma saatlerine göre ayarlanmıştır. Sekiz hafta sürecek olan doğuma hazırlık kursu katılımcıları kurs bitiminde konuyla ilgili sertifika alacaklardır.

Anne adayları hamileliklerinin her döneminde programa katılabilecekleri gibi, hekimler tarafından tavsiye edilen dönem gebeliğin dördüncü ayıdır. Memorial Hastanesi Doğuma Hazırlık Kursu'na katılacak anne adayları program başladıktan sonra da kayıt yaptırabilecekler.

Memorial Hastanesi
Piyala Paşa Bulvarı 80270 Okmeydanı-İstanbul
Tel:(0212) 210 66 66
Faks:(0212) 210 17 77
www.memorial.com.tr

Yayın tarihi: 27.04.2004
739
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.