Sağlık

Siz de bir uyurgezer misiniz?

Siz de bir uyurgezer misiniz?

Uyurgezerlik bilinmeyen nedenlerle genetik yatkınlıktan ya da gündüz yaşanan sorunların geceye yansımasından dolayı ortaya çıkabiliyor.

Güncellenme tarihi:
Araba kullanmaya kadar varabilir Uyurgezer kişilerde uykuda amaçsız bir şekilde yürümek, dolaşmak, başka bir odaya geçmek ve nadir de olsa sorunla ilgili, dışarı çıkıp arabayla dolaşma gibi karışık olgular ortaya çıkabiliyor. Genetik olabilir Nedenleri konusunda henüz netleşmiş bir bilgi yok. Ancak bazı olgularda tam açıklanamayan genetik bir yatkınlık var. Ailede bir kişide uyurgezerlik varsa onun çocuğunda ya da aynı soydan gelen bir kişide uyurgezerlik görülebiliyor. Uyurgezerlik hangi durumlarda ortaya çıkar? Nasıl tedavi edilir? Tamamen psikolojik bir sorun mu? Soruların yanıtları foto haberde! Ruhun hastalanması çeşitli biçimlerde ortaya çıkabiliyor. Ruhunuza kulak verin ve dediklerini önemseyin! Bunun için önce kendi içine bakabilmeli kişi... Foto galerilerle ilk adımı atın!
Yayın tarihi: 16.04.2008
678
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.