Sağlık

Sevişmek, evrenle bütünleşmektir...

Sevişmek, evrenle bütünleşmektir...

Seks sadece bedenleri değil, ruhları ve kalpleri de birleştirir. Kadının da erkeğin de birbirine karşı daha hoşgörülü olmasını sağlar.

Güncellenme tarihi:
İnsanların başarısının sırrı, çok büyük nüfuslar oluşturacak şekilde bir arada yaşayabilmelerinde yatar. Çünkü insan, başka hiçbir canlının dayanamayacağı nüfus yoğunluğu, stres ve karmaşa içinde bile hâlâ ayaktadır. Bu uyum yeteneklerinin dışında insanlarda, yeni keşif ve maceralara açılma ve yeni şeyler öğrenmek için bitip tükenmeyen bir merak vardır. Evrim sürecinde insanın merak ettiklerinin başında cinsel doğası ve yaratım gücü gelir. Erkek ve kadının evrim süreci göz önüne alındığında erkeklerin daha çocukça davranış şekillerini benimsedikleri, daha az değişikliğe uğradıkları, kadınların ise daha çocuksu fiziksel özellikler kazanarak daha fazla zihinsel özellikler kazandığı görülmüştür. Sevişmek de, bilhassa kadın bedeninin muhteşemliklerini göstermesi açısından ilginçtir. Sevgilinin dilini anlamak her zaman kolay olmuyor
Yayın tarihi: 13.02.2009
1670
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.