Sağlık

Selülite en etkili yöntem!

Selülite en etkili yöntem!

Vücut şekillendirme ile ilgili estetik trendlerinde tüm dünyada adından sıkça sözedilen iki yöntem, 'UltraShape ve Body Thermage' ile senkronize bir tedavi öne çıkıyor.

Bölgesel yağ fazlalıkları için Yeni UltraShape çözüm olurken, Body Thermage tek seansta selülitleri azaltıyor ve zaman içersinde ciddi bir cilt sıkılaşması sağlıyor. Yöntemle ilgili bilgileri Medikal Estetik Derneği Başkanı Ali Kerim Diler'den aldık.

- Yeni UltraShape nedir? Eskisiyle farkını nasıl açıklıyorsunuz?

Yeni UltraShape lokal yağlanmaya karşı etkili ve güvenli bir vücut şekillendirme yöntemidir. Yağ dokusunda odaklanan ses dalgalarının yarattığı basınçla, yağ hücrelerinin parçalanmasına sebep olur. Bu sayede yağ kalınlığını azaltır ve ameliyatsız vücut şekillendirmeye, lokal yağlanmadan kurtulmaya yardımcı olur. Sonuçları, bilimsel ve klinik olarak kanıtlanmış, ölçülebilir, tomografi, MR gibi görüntüleme yöntemleriyle ispatlı ve göreceli olarak uzun sürelidir.

- Kimlere uygulanır?

Odaklanmış ses dalgaları tedavisi sağlıklı kadın ve erkeklerde kullanılabilir. Bölgesel yağlarından ameliyatsız kurtulmak isteyen hastalara alternatif bir incelme olanağı sunar. Elbette hasta beklentilerini sınırlandırmak ve mucizeler vadetmemek gerekir. İdeal hastayı seçmek yöntemin başarısı için kuşkusuz son derece önemlidir.

Yayın tarihi: 19.11.2013
13178
YORUMLAR

Seans fiyati ne kadar

Yasemin yakisikli 28.11.2013 11:39:40
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.