Sağlık

Seks oyunları işe yarar

Seks oyunları işe yarar

Sevişmenin de bir teknik olduğu doğrudur: Bütün sanatlar gibi o da duyarlılık, incelik, beceri, hayalgücü ve yaratıcılık gerektirir.

Güncellenme tarihi:
Toplumsal koşullanmalar olumsuz etkiliyor Erkekler kadar kadınlar da cinsel istek duyarlar. Ama toplumsal koşullanmalardan ötürü, istek duyma ve heyecanlanma biçimleri farklıdır. Genç erkeklerin cinsel dürtüleri, genç kızlarınkinden daha güçlü gibi görünür. Ama yaşlanmayla birlikte bu durum değişir. Erkeklerden daha istekli olabilirler Orta yaşa doğru, gençliklerinden itibaren doyurucu bir cinsel deney yaşamış kadınların cinsel istekleri erkeklerinkine eşitlenir, hatta kimi zaman erkekleri aşar. Cinsel duyarlılık farkları Bununla birlikte kadınlarla erkekler arasında daha kalıcı bazı cinsel duyarlılık farkları da vardır. Her mekanda erotik hayaller kurabiliyorlar Erkeklerde cinsel hayal gücü daha işlektir: günün değişik zamanlarında, yürürken, çalışırken, okurken de erotik hayallere dalabilirler. Cinsel oyunlar tarafların sekten daha fazla keyif almasını sağlar. Haberin devamı için tıklayın! Keyifli seksin bir başka ön koşulu da tarafların birbirinin bedenini keşif arzusudur. İpuçları foto galerilerde...
Yayın tarihi: 08.08.2008
975
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.