Sağlık

Sabah seks, akşam yaratıcılık zamanı

Sabah seks, akşam yaratıcılık zamanı

Ankete katılanların büyük çoğunluğu en çok seks yapmak istedikleri saatin sabah 08.00, en yaratıcı oldukları zamanın ise akşam 22.00 olduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi:
En iyi seks 08:00'da İngiltere'de, insanın hangi saat diliminde ne yapmasının daha uygun olduğu araştırıldı. Sonuç: En iyi seks 08.00, en yaratıcı zaman ise 22.04'.. Crowne Plaza oteller zincirinin bin 500 kişiye sorduğu "Günün hangi saatinde neyi daha çok yapmak istiyorsunuz?" sorusuna verilen yanıtlar ilginç bir sonuç ortaya çıkardı. Ankete katılanların büyük çoğunluğu en çok seks yapmak istedikleri saatin sabah 08.00, en yaratıcı oldukları zamanın ise akşam 22.00 olduğunu söyledi. Katılımcıların yüzde 92'si, kendilerini yaratıcılıktan en fazla yoksun hissettiği saatin öğleden sonra 16.00 olduğu belirlendi. İngiltere'de yayınlanan Daily Mirror gazetesinin muhabiri Kate Jackson, yapılan anketi ve geçmişte yapılan çeşitli araştırmaların sonuçlarını da derleyerek, insanın hangi saat diliminde ne yapmasının daha uygun olduğunu derledi. Sabah Bu galerilerden haberdar mısınız?
Yayın tarihi: 06.02.2009
866
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.