Sağlık

Ladin'in nefreti seksle başlamış

Ladin'in nefreti seksle başlamış

CIA eski Başkan Yardımcısı Larry Johnson, Ladin'in ABD'ye olan nefretinin geçmişte birlikte olduğu bir ABD'li kadın yüzünden başladığını iddia etti. Johnson, seks yaptığı kadının Ladin'le alay ettiğini ve bu olayın Ladin'in bilinçaltında derin iz bıraktığını söyledi.

Radikal İslamcı terörist Usame bin Ladin'in ABD ve Batı'ya yönelik nefret ve intikam duygularının yıllar önce ve bir kadın tarafından yatakta alaya alınmasından sonra başladığı ileri sürüldü.

CIA'in eski Başkan Yardımcısı Larry Johnson, Usame bin Ladin'in Batı'ya nefretinin bilinçaltından kaynaklandığını öne sürdü. Freud'çu yaklaşımla değerlendirme yapan Johnson, Ladin'in ''az gelişmiş erkeklik organı sorunu'' bulunduğunu iddia etti.

LADİN'İN SORUNU KALMAN SENDROMU

Larry Johnson, terörist Usame bin Ladin'in sorununun 'Kalman Sendromu' ve bir çeşit böbrek rahatsızlığından kaynaklandığını söyledi. Johnson, Bin Ladin'in bir dönem Beyrut'ta testosteron tedavisi gördüğünü de belirtti.

SEKS YAPTIĞI ABD'Lİ ALAY ETTİ

Usame bin Ladin'in Beyrut'ta yaşadığı ve playboy olduğu yıllarda bir Amerikalı kadından çok hoşlandığı ve bu kadını pahalı hediyelerle baştan çıkarmaya çalıştığı ifade edildi. İddialara göre, Bin Ladin, Amerikalı kadınla yatağa girmeyi başardı. Ancak, Amerikalı kadının Usame bin Ladin'in erkeklik organına bakıp kahkahalarla güldüğü öne sürüldü. Johnson, ''Arap dünyasında bunu bilen çoktur'' diye konuştu.

Bin Ladin'in, Amerikalı kadın tarafından küçük düşürüldükten sonra içinde nefret tohumlarının yeşermeye başladığı iddia edildi. Larry Johnson, ''Daha sonra dört kadın ile evlenmesine rağmen, Bin Ladin Amerikalı kadının yaptığını asla unutamadı, bu olay bilinçaltındaki nefretin başlangıcı oldu'' dedi.

Suudi Arabistan'da ABD Büyükelçisi olatak görev yapan Eugene Bird de bu ülkede Bin Ladin Ailesi'nin saygın olmasına rağmen, Usame bin Ladin'in hep yalnız adam olarak tanındığı ve erkek kardeşi Salim'in ölümünden sorumlu olduğunun söylendiğini ifade etti.

BİR KADIN İÇİN MÜCAHİT ÖLDÜRMÜŞ

New York ve Washington'da düzenlenen intihar eylemlerinin sorumlusu olarak görülen Bin Ladin'in playboy olduğu yıllarda uyuşturucu kullandığı ve daha sonra da kadın yüzünden Sovyetler'e karşı savaşan mücahitlerden birini öldürdüğü de ileri sürüldü.
Yayın tarihi: 24.09.2001
638
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.