Sağlık

Kor ateşte yürüyerek korkularınızla yüzleşin

Kor ateşte yürüyerek korkularınızla yüzleşin

Ayşe Arman'ın da daha önce katıldığı hipnoz tekniği ile 1.200 derece kor ateş üzerinde hiç acı hissetmeden yürüterek, işlerinde veya özel hayatlarında riskli ve zor görünün her şeyin ne kadar basit olduğunu görmek ister miydiniz?

Güncellenme tarihi:
Kor ateş üzerinde yürüme deneyimi ile insanları korkularıyla yüzleştirerek gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yönelik eğitimleri ile tanınan, dünya'nın en önemli bireysel eğitim ve motivasyon konuşmacılarından Priya Kumar, Asemble Eğitim ve Danışmanlık'ın düzenlediği "Wake Up- 2" için ilk kez Türkiye'ye geliyor. Gerçekleştirdiği sıra dışı deneysel eğitim seminerleri ile ünü Avrupa'ya kadar yayılan dünyanın en önemli bireysel/kurumsal eğitim ve motivasyon konuşmacılarından Priya Kumar, Asemble Eğitim ve Danışmanlık tarafından, 12 Haziran'da Grand Cevahir Hotel Convention Center'da gerçekleştirilecek olan "Wake Up" (Uyan!) isimli özel bir seminer için ilk kez Türkiye'ye geliyor. Birçok ülkede Microsoft, IBM, HSBC, Deutsche Bank, AMCON, Wrigley's gibi şirketlerin çalışanlarına eğitim veren Kumar, Türkiye'de gerçekleşecek olan seminerde odaklanma, güç, kararlılık, güven, cesaret, bağlılık ve stresi azaltma gibi konularda kişilerin kendilerini motive ederek nasıl sonuca ulaşabileceklerinin ipuçlarını anlatacak. Katılımcıları hipnoz tekniği ile 1.200 derece kor ateş üzerinde hiç acı hissetmeden yürüterek, işlerinde veya özel hayatlarında riskli ve zor görünün her şeyin ne kadar basit olduğunu gösterecek olan Kumar, gerçek hedeflere ulaşmak için ilk adımın nasıl atılması gerektiğini aktaracak. Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan bu özel seminerin biletlerine Biletix'den veya Asemble Eğitim Danışmanlık'tan ulaşabilirsiniz. Bilet Fiyatları: 1 kişi: 145 TL+KDV 3 kişi ve üstü için kişi başı: 120 TL+KDV Bilgi ve Kayıt: 0212 286 00 46/www.asemble.org
Yayın tarihi: 20.05.2010
765
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.