Sağlık

İngiliz kadınların tercihi işyerinde seks

İngiliz kadınların tercihi işyerinde seks

İnternette yapılan bir araştırmaya göre çalışan İngiliz kadınların yüzde 82'si meslektaşıyla flört ediyor ve işyerinde flörtün sağlık ve güven açısından iyi olduğuna inanıyor.

İngiltere'de internet üzerinden yapılan bir araştırma, çalışan kadınların yüzde 28'inin işyerinde seks yaptığını ve bunların yüzde 65'inin pişman olmadığını ortaya koydu. Kadın web sitesi newwomen.co.uk tarafından 18 ila 35 yaşları arası 2 bin kadın üzerinde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, kadınlar, işyerinde seks için en çok erkek arkadaşlarının çalıştığı yeri tercih ediyorlar. Diğer yerlerin arasında sırasıyla, vestiyer, patronun bürosu, patronun masası, asansör, otopark, kantin ve dolap bulunuyor. Araştırma, çalışan kadınların yüzde 82'sinin erkek meslektaşıyla flört ettiğini ve yüzde 89'unun işyerinde flört etmenin sağlık ve güven açısından iyi olduğuna inandığını ortaya koydu. Kadınların yüzde 20'lik daha kararlı bir kesimi de terfi almak için olsun ya da olmasın, patronlarıyla ilişkiye girmeye hazır olduklarını bildirdi.
Yayın tarihi: 12.09.2001
1510
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.