Sağlık

Huzur veren masajlar ve faydaları!

Huzur veren masajlar ve faydaları!

Hem ruhunuza hem vücudunuza iyi gelecek harika bir masaja ne dersiniz? Öyleyse sizin için seçtiğim en iyi masajlardan birini tercih ederek bunu sağlayabilirsiniz.

Güncellenme tarihi:

Aroma Terapi Masajı:
Farklı doğal aroma yağları ile uygulanan hafif baskılı tüm vücut masajıdır. Masajdan sonra kişi kendisini nasıl hissetmek istediğine bağlı olarak, terapist üç değişik yağ önerisinde bulunur. Kişi dinlenme, yenilenme ve enerji artırma alternatiflerinden birini seçer.

Faydaları: Vücudu dinlendirir, cildi besler, zihni rahatlatır ve stresten arındırır.
50 dk 150 TL


Derin Baskı Masajı:
Hareket temposu düşük, manipülasyon şiddeti fazla olan tüm vücut masajıdır. Spordan veya yoğun iş temposundan sonra gerginleşen kaslar için idealdir.

Faydaları: Kas açıcı dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır.
50 dk 150 TL

İsveç Masajı:
Sporcu ve rahatlamaya yönelik yapılan bu masaj uyarıcı teknikler içerir. Geleneksel, hafif ya da orta baskı ile uygulanan bir masaj tekniğidir.

Faydaları: Kan sirkülasyonunu artırır, kas ağrılarını ve gerginliği azaltır spazmı çözer.
45 dk 130 TL

Asya Nirvana Masajı
Geleneksel uzak doğu terapilerin tümünü içeren bu terapi; el, dirsek, kol ve diz hareketleri ile yapılan sert, nokta baskılı bir masaj tekniğidir.

Faydaları: Kasları dengeler, spazmı çözerek stresi yok eder
60 dk 170 TL

Detoks Lenfatik Drenaj
Lenf, marma yollarını takip ederek, lenf akışı ve lenf düğümleri yönüne doğru lenfatik hareketini hızlandırır. Kullanılan aroma detoks yağları; ciltten toksinlerin atımını sağlar, dolaşım eksikliğinden kaynaklanan probleme yönelik tedavi masajıdır.

Faydaları: Lenfatik sistemi uyararak bağışıklık sistemini düzene sokar. Tıkanıklıkları temizler, metabolik artıkları, vücuttaki toksinleri ve fazla sıvıyı vücuttan atar.
60 dk 150 TL

Yayın tarihi: 11.06.2013
25859
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.