Sağlık

Hülya Avşar ve kadınlar "Kaliteli Yaşamda" buluşuyor...

Hülya Avşar ve kadınlar "Kaliteli Yaşamda" buluşuyor...

18+ Kadın Sağlığı Konferansı hayata bağlı ve kendine değer veren tüm kadınları 10-11 Haziran 2006 tarihinde Lütfi Kırdar'a davet ediyor.

Güncellenme tarihi:
Kayıt olmak için hemen tıklayın! Hülya Avşar, "etkinlik yüzü" olarak, konferansa ait PR çalışmalarını destekliyor ve sağlıklı yaşayan çağdaş Türk Kadınını temsilen, halkı bu sosyal sorumluluk projesinden faydalanmaya çağırıyor. T.C. Sağlık Bakanlığı ve Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nin desteği ile, 24 Proje Yönetim tarafından düzenlenen konferans, 10-11 Haziran haftasonunda Lütfi Kırdar Anadolu Salonu ve Dolmabahçe Salonları'nda, halka açık olarak gerçekleşecek. Konferans Cumartesi Pazar günleri boyunca, 11:00-19:00 saatleri arasında açık kalacak. 18+ Kadın Sağlığı Konferansı adını, "ergenlik sınırı" olarak kabul edilen 18 yaş kavramından alıyor ve hayatı ile ilgili kararları bağımsız olarak verebilen, erişkin, kendi ayakları üzerinde durabilen, aktif yaşayan ve kendini geliştirmek isteyen tüm kadınları bilinçlenmeye davet ediyor. Konferansın temel hedefi, kadınların bedenlerini daha iyi tanımalarını sağlamak ve kadınlara sağlık sorunlarına karşı nasıl önlem alacakları konusunda bilinçlendirmek. Konferansın moderatörlüğü Tuluhan Tekelioğlu tarafından yapılıyor. Açılış Konuşması'nda Hülya Avşar ve uzman hekimler "Aşkın Fizyolojisi" konusunu bilimsel olarak tartışacaklar. Konferans'ın ilerleyen bölümlerinde, menopoz, osteoporoz, meme/rahim kanseri konuları, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi hekimleri ve Schering Alman İlaç'ın davet edeceği seçkin doktorlar tarafından konuşuluyor olacak. Yovita kilo kontrolü, sağlıklı beslenme, sağlıklı zayıflama yöntemlerini işliyor, Medline acil sağlık hizmetleri ve acil durumlarda yapılması gerekenler ile ilgili tüm katılımcıları bilgilendiriyor olacak. Atölye konuları arasında ise, Taylan Kümeli ile detox, cinsel sorunlar, depresyon, uyku düzensizlikleri, yüz yogası, selülitten kurtulma yöntemleri, sigarayı bırakmanın yolları, ev kazaları ve ilkyardım gibi detaylı başlıklar bulunuyor. Etkinliğe katılım ücretsiz. Konferans planı ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Hülya Dergisi Haziran Sayısı ile dağıtılacak konferans kataloğunu alabilir, www.e-kolay.net/mahmure adresini tıklayabilir veya 0212 356 24 24 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
Yayın tarihi: 26.05.2006
1395
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.