Sağlık

Hipnozla cinsel tedavi

Hipnozla cinsel tedavi

Hipnoz bilinçaltına açılan bir kapıdır. İyi bir cinsel terapist bu kapıdan içeri girer ve cinsel hastalıklara deva olabilir.

Güncellenme tarihi:
Hipnoz sayesinde erken boşalma, iktidarsızlık, vajinismus, cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev bozukları kısa sürede tedavi edilebiliyor. Çocukluğa inmeli Uzman Psikolojik Danışman Hipnoterapist Dr. Cem Keçe, hipnozun çok ilgi çeken ancak buna karşı hakkında bilinenlerin hemen tümünün yanlış olduğu önemli bir konu olduğunu belirterek, "Hipnoz tamamen beynin doğal ve normal işlevlerinden bir tanesidir. Hipnoz bilinçaltına açılan bir kapıdır. İyi bir cinsel terapist bu kapıdan içeri girer ve cinsel hastalıklara, kötü huylara, alışkanlıklara yol açan ve çocuklukta oraya yerleşmiş yanlış algılamaları bulur ve değiştirir" dedi. Hipnoterapist Keçe, "Hipnozun tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de en yaygın kullanıldığı alanlardan biri de erken boşalma, iktidarsızlık, vajinismus, cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev bozuklarıdır" diye konuştu. Taraf Seks keyif de verir!
Yayın tarihi: 12.11.2008
1044
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.