Sağlık

G noktası aşısı ile mutlu seks

G noktası aşısı ile mutlu seks

Yeni geliştirilen g-noktası aşısı sayesinde, kadındaki zevk derdine son! Aşı, orgazm süresini ve isteği en üst seviyeye çıkarıyor.

Güncellenme tarihi:
Kemik ve lif enfeksiyonu Orgazm problemi yaşayan kadınların G noktasına kemik ve lif enjeksiyonu yapılıyor. İngiltere'de "UK Laser Rejuvenation Center" adlı merkez, orgazm problemi yaşayan kadınların G noktasına kolajen (kemik ve lifleri oluşturan protein) enjeksiyonu yapıyor. "G Shot" adı verilen yöntem sayesinde bu bölge hassaslaşıyor ve hacmi genişliyor. Zevk almak kolaylaşıyor Lokal anesteziyle yapılan enjeksiyon, kadınların seksten zevk almasını kolaylaştırıyor. 8 kadında denenen yöntemin yüzde yüz başarılı olduğu öne sürülüyor. G-noktası olmayana aşı yapılmıyor Lazerle Vajina Gençleştirme Merkezi'nden Profesör Phanuel Dartey, elde ettikleri başarıyı anlattı: Bu aşıyı yaptıran kadınların yüzde 87'si sonucu 'inanılmaz' diye nitelendirdi. Önce müşterimizde g-noktası bulunup bulunmadığını test ediyoruz. Çünkü kadınların yüzde 15'nin g-noktası bulunmuyor. Bu noktayı bulduktan sonra özel bir spekulum cihazı ve ışık kullanarak bölgeye ulaşıyoruz. Ama bu prosedür esnasında müşterimizin rahat hareket etmesi çok önemli. Aşının yan etkisi yok Aşının herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Ama kadınların bunun bir libido artırma süreci olduğunu ve seks tedavisi olmadığını bilmeli. Bunun için o alandaki uzmanlara başvurulması gerektiğini bilmeleri gerekli. Hürriyet Mutlu seksin önündeki engelleri kaldırmak için bu galerileri ziyaret etmekte fayda var. Bir tık ötede!
Yayın tarihi: 09.04.2008
1489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.