Sağlık

Erkeklerin kadınlar hakkında bilmedikleri...

Erkeklerin kadınlar hakkında bilmedikleri...

Kadınların seksten ne bekledikleri konusunda çok konuşuldu, yazıldı, çizildi. Erkekler, eşlerini nasıl mutlu edeceklerini öğrenmek için gerek kadın dergilerini gerekse bilimsel yayın organlarını bol bol incelediler. Şimdi ise yüzyıl öncesine kıyasla çok yol katedildiği bir gerçek. Bütün bu yazılanların yanında konuşulmayan ayrıntılar bu yazıda sizlerle...

KONU seks olunca beyler, her geçen gün daha iyiye gittiğinizi söylenebilir. Hele dedelerimiz zamanında hiç kimsenin kadınların seksten zevk alabilecekleri akıllarından bile geçirilmediğini düşünürsek.

Kilit kelime olan zevk, sonunda ait olduğu yere yatak odalarınha girebildi. Ve daha da önemlisi zevk sadece erkeğin yada kadının tekelinde olmayıp paylaşılmaya başlandı. Böylece etkisini ikiye katlamış oluyor. Modern erkeğinde yeni bir keşfi var; aldığı kadar da vermenin keyfi. Bir erkek için "iyi aşık" olmak çok zor değil. Biraz teknik, biraz bilgi, biraz hayalgücü, bolca arzu ve şevkat ile mükemmel olarak tanımlanabilir.

İyi bir aşık, konu seks olunca sınır tanımaz ve her zaman öğreneceği bir şeyler olduğunu bilir. İyi bir sevişmenin sırrı birlikte davranabilmekten geçer. Kadın ve erkek vücudunun hassas noktalarını keşfetmeye çalışmak ve sevgilinizi her gün yeniden tanımak ilişkinize tahmin edebildiğinizden daha fazla heyecan katacaktır. Partnerinizle ilgilenin, kendinizi onun yerine koyup ne hissedebileceğini anlamaya çalışın.

Nicelik mi Nitelik mi?

Üzerinde çokça durulan bir konu da "nicelik ve nitelik". Genelde varılan sonuç büyüklüğün önemli olmadığı yolundaydı. Ama bu durum har zaman geçirli olmayabiliyor. Bazı kadınlar için bu onları tatmin etmeye yetmiyor. Bazı erkeklerin büyük göğüslerden hoşlanması gibi bazı kadınlara da büyük penis hayal ediyorlar ve bu düşünce bile onları heyecanlandırmaya yetiyor.

Diğer bir kısım ise bu konuları umursamadan vücudunuzun diğer kısımlarıyla neler yapacağınızı görmek istiyorlar. Tabi sizin de geliştirebileceğiniz tek konu bu.

Ön Sevişme

Ön sevişme genelde olduğundan farklı şeyler çağrıştırır. Sadece perdeyi kaldırmak olarak düşünülse de, aslında sevişmenin yarısıdır. Psikologlar gerçek orgazmı yaşayan tek canlının kadın olduğunu ortaya çıkarmışlardır. Ayrıca ön oyunları göz ardı ederek bir an önce boşalan ve sona ulaşan tek canlı da erkekmiş.

Tüm iyi aşıklar ön sevişmede iyidir. Ancak ön oyunları seven erkek "mükemmel" aşıktır. Sevişmeye başlamanın en yolu uzun uzun öpüşmektir. Hiçbir insanın öpücüğü bir diğerinkine benzemediği içinde bir çok duyguyu barındırabilir. Sevgiliniz ve siz sevişme havasında değilseniz bu durumda öpüşmek sizi değişik açılımlara götürecektir. Bunu asla küçümseyip göz ardı etmeyin...

Göğüsler kadının seks hayatında en önemli üç unsurdan biridir. Küçük hareketlerle kadını göğüs yoluyla uyarmak oldukça çabuk olacaktır. Bunun yanı sıra erkeklerde olan kompleslerin bazıları gibi kadınlarda göğüs kopleksi olarak ortaya çıkar.

Çok büyük, çok küçük, çok sarkık gibi düşünceler kadınların beyninde dönüp durur. Onları okşamak ve ne kadar beğendiğinizi söylemek kendine güvenini getirecektir. İşin sırrı önce genelde kadın göğsünden çok hoşlandığınızı belli etmek ardından özellikle onun göğüslerini çok güzel bulduğunuzu söylemektir.

Özellikle ilişkinin başındaysanız onun vücudunu baştan aşağıya tanımak için uzun uzun okşamalısınız. Uzun süredir sevgili bile olsanız okşamalara zaman ayırmayı sakın unutmayın.
Yayın tarihi: 19.03.2003
1014
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.