Sağlık

En çok seks partneri Fansızların

En çok seks partneri Fansızların

Dünya ülkeleri içinde en çok seks partnerine Fransızların sahip olduğu bildirildi.

Prezervatif üreticisi Durex firması tarafından seks yaşamı üzerine 27 ayrı ülkede yapılan araştırmanın sonuçları bugün açıklandı. Araştırmaya göre, bir Fransız, yaşamı boyunca ortalama 16.7 değişik kişiyle seks ilişkisine giriyor. İkinci sırada ise ABD'liler yer alıyor. Amerikalılar ortalama 11.8 kişiyle seks yaşıyor. Dünya ortalamasının 8.2 olduğu açıklanan raporda, en az seks partneri olanlar ise Hindistanlılar. Bu ülkede yaşayanlar, ömürleri boyunca ortalama 1.8 kişiyle seks ilişkisinde bulunuyor.

Hollanda'da ise halkın yaklaşık dörtte biri (yüzde 27) tüm yaşamları boyunca tek bir partnerle ilişkilerini sürdürüyor. Hollandalıların yaşamlarına giren değişik seks partnerlerinin ortalaması ise 7.3 olarak belirlendi.

Durex'in raporuna göre, Amerika Birleşik Devletleri'de yaşayanlar yılda ortalama 136 kez cinsel ilişkide bulunuyor. Dünya ortalamasının 90 olduğu bildirilen raporda, en az cinsel ilişkiye girenlerin ise Japonlar olduğu belirtiliyor. Japonlar, yılda ancak ortalama 36 kez cinsel ilişkiye girebiliyorlar. Hollandalıların yıllık cinsel ilişki ortalaması ise 96 ile genel düzeyin biraz üstünde yer alıyor.
Yayın tarihi: 12.09.2001
889
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.