Mahmure

Sağlık

Kadın Sağlığı

El estetiği nedir?

El estetiği nedir?

El estetiğiyle ilgili bilinmesi gerekenler

Güncellenme tarihi: 25.06.2012
El estetiği nedir?

Eller, yüzden sonra en göz önünde olan organdır. Tüm işlerimizi sayesinde hallettiğimiz ellerimiz, yaşlılık göstergelerinin en belli olduğu yerlerden biridir. Ama ilerleyen teknoloji ve tıp buna da bir çözüm buldu. Sağlık için herhangi bir sorun teşkil etmeyen el estetiği nedir, kimlere yapılır ve bunun gibi sorular için yazımızın devamına göz atın.Birkaç yöntemi olan el estetiği, güzellik kavramının bir parçası olan el güzelliğini gerçekleştirme kısmını üstleniyor. Lazerle cilt gençleştirme tekniği, ağrısız ve işlemden sonra herhangi bir iyileşme süreci olmayan yöntemdir. Cilt üzerindeki yaşlılık belirtiler, sarkmalar lazer yöntemiyle verimli bir şekilde tedavi edilebilir.

Ortalama üçüncü seanstan sonra etkisini gösterir.Eldeki kolajen doku kaybından dolayı oluşan sarkmalar ve gevşemeler, hazır dolgu maddesi ya da sizin vücudunuzdan alınan yağ dokusuyla takviye edilerek eldeki yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılıyor. İğneyle derinizin altına enjekte edilen yağ dokusu ağrısız olma özelliğine sahip. Son derece basit bir işlemden sonra hasta, gündelik hayatına devam edebilir.

4197
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.