Sağlık

Düğünde gülüşünüz ışıldasın!

Düğünde gülüşünüz ışıldasın!

İşte size etkili dört yöntem, hem evlilik öncesi dişlerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor, hem de gülüşünüzü mükemmelleştiriyor.

Güncellenme tarihi:
Düğününüzde gülüşünüzün mükemmel olması için 4 öneri Yazla birlikte gelin ve damat adaylarında tatlı bir telaş başlar. Düğünlerinin kusursuz olması için her detayı düşünürler. Bu özel günde dişlerinizin inci gibi olması ve rahatça gülümseyebilmeniz için 4 cazip önerimiz var. Yaz sezonu ile birlikte düğün telaşı da başlıyor Gelin ve damat adayları hayatlarının bu en önemli gününe büyük bir özenle hazırlanıyorlar ve hiçbir detayı atlamak istemiyorlar. Düğünlerde çekilen videolar, fotoğraflar iş yerinde masaları, evlerde ise başköşeleri süslüyor, çocuklara, torunlara gösterilen unutulmaz birer hatıraya dönüşüyor. Peki dişleriniz bu özel güne hazır mı? İşte size etkili dört yöntem, hem evlilik önce dişlerinizi gözden geçirmenize vesile oluyor, hem de gülüşünüzü mükemmelleştirerek bu özel günün dört dörtlük olmasını sağlıyor. 1. Bleaching yöntemiyle dişleriniz göz kamaştırsın! Hoş bir gülümsemenin yolu, düzgün ve beyaz dişlerden geçiyor. Eğer dişlerinizin şekil ve formundan memnunsanız, ancak dişlerinizin daha beyaz olmasını istiyorsanız, ayıracağınız 45 dakika ile bu isteğinize kavuşmanız mümkün. Bleaching olarak adlandırılan kimyasal beyazlatma yöntemi, özellikle sigara, çay ve kahve kullanımı sonucu sararan dişleri çok etkili bir şekilde beyazlatıyor. Beyazlatma yapılmadan önce detaylı bir ağız muayenesi gerçekleştiriliyor, ağızdaki diş taşları yok ediliyor ve varsa eski dolgular kontrol edilerek beyazlatma işlemi uygulanıyor. 2. Bonding; minik değişikliklerle büyük farklar yaratın! Eğer dişinizin renginde ve şeklinde ufak tefek değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız Adeziv sistemler (Bonding) size yardımcı olacaktır. Estetik dolgularla dişinizin rengini ve şeklini değiştirebilir, büyütebilir ya da bir kusurunu kapattırabilirsiniz. Bu amaçla kullanılan malzemeler, doğal dişin dış yüzeyine tutturularak şekil ve renk bozuklukları kolayca giderilebiliyor. Bu işlem ağrı hissedilmeden, hatta çoğu zaman uyuşturmaya bile gerek duyulmadan yapılıyor. Son zamanlarda çok popüler olan bu uygulamayla çok natürel sonuçlar yakalanabiliyor. Tedavi süresi ise 15 dakika ile 1 saat arasında değişmekle birlikte, değiştirilmek istenen şeyler ölçüsünde seans sayısı arttırılabiliyor. Maliyeti ise yüz güldürücü seviyede! Dişinize iyi bakın!
Yayın tarihi: 19.05.2009
1703
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.