Sağlık

Doğru diyetle kolay orgazm

Doğru diyetle kolay orgazm

Doğru ve zamanında uygulanan diyet, sadece zayıflatmakla kalmıyor...

Doğru ve zamanında uygulanan diyet, sadece zayıflatmakla kalmıyor, aynı zamanda kadınların daha kolay orgazm olmasını da sağlıyor.

Bu cümle, ABD'li Marena Lindberg'in ''The Orgasmus Diet'' adlı kitabından alıntı... 'Orgazm diyeti' yapan kadınların cinsel doyuma daha kolay ulaştığını açıklayan Lindberg, kitabında, kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlayacak diyet formülünü de veriyor ve uyarıyor: ''Diyet süresince cinsel isteksizliğe yol açabilecek beyaz şeker, kahve, tütün ve soya ürünlerinden kaçınılmalı.

İşte Lindberg'in 'orgazm diyeti'

Normal vücut yapısına sahip olan kadınlar, günde bir kapsül balık yağı yutmalı. İkinci hafta iki, üçüncü hafta üç kapsül alınmalı. Artırıma altı kapsüle ulaşıncaya kadar devam edilmeli. İri vücutlu kadınlar, kapsül miktarını 11'e kadar çıkarabilir. Ayrıca günde 15 gram siyah çikolata tüketilmeli. Çikolata, mutluluk hormonu serotonin salgılanmasını sağlıyor. Genel sağlık için multivitamin, magnezyum, demir, çinko gibi kapsüller de alınmalı.
Yayın tarihi: 28.05.2009
719
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.