Sağlık

Cinselliğinizi hızlandırın!

Cinselliğinizi hızlandırın!

Zamansızlıktan şikâyet ediyor ve eşinizle cinselliği doya doya yaşayamadığınızı düşünüyorsanız...

Zamansızlıktan şikâyet ediyor ve eşinizle cinselliği doya doya yaşayamadığınızı düşünüyorsanız o zaman zamansızlığı değil kendinizi suçlamalısınız çünkü cinsellik hızlı yaşandığında da zevkli olabilir.

Kim demiş hızlı bir cinsel yaşam zevk vermez diye siz yöntemini bildikten sonra eşinizle birlikte hem hızlı hem de mutlu bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Çocukların evden gitmesini uzun süre beklemeyi bir kenara bırakın ve kısa zamanda çok şey yaşamanın tadına varın.

Seksi hissedin
Kendinizi 7 gün 24 saat seksi hissederseniz her şeyin kolaylaştığını göreceksiniz. Nasıl mı? Aynanın karşısına geçin ve kendinize bakın, vücudunuzda en çok beğendiğiniz yerlerinizi görün ve şöyle söyleyin; "Ne kadar güzel göğüslerim var ya da ne kadar güzel bir tenim var." İlk önce kendinizi seksi hissedin sonra da karşınızdakinin sizi seksi görmesini sağlayın. Gün boyunca kendinizi güzel ve çekici hissederseniz cinsel yaşama da farkında olmadan hazır olursunuz.

Heyecanı kovalayın
Birlikte olmak için sadece yatak odanızı değil farklı yerleri de tercih etmelisiniz. Riskli yerler heyecanı artırır ve çabuk olsa da burada yaşanan cinsellik yatak odasındaki cinsel yaşama benzemez. Bunun için fantezilerinizi gerçekleştirebilir, heyecanı kovalayabilirsiniz.

Duygusallığı yakalayın
Eğer cinsellik için çok fazla vakit harcayamayacaksanız o zaman ilk olarak duyguları harekete geçirmelisiniz. Bunun için öpüşmeleri uzun tutmalı ve ilk olarak eşinizle tensel temas kurmalısınız. Yan yana uzanıp, ellerinizi birbirinizin kalbinin üzerine koyabilir ve gülmeden bir süre bekleyerek duygusal olarak yakınlaşmayı sağlayabilirsiniz.

Hayal edin
Ön sevişmenizin kısa sürmesinden şikâyet ediyorsanız kendinizi psikolojik olarak sevişmeye hazırlamanızda yarar var. Eğer yatağa girmeden önce eşinizle birlikte olduğunuz unutulmaz bir geceyi hayal eder ve gözünüzde canlandırırsanız zaten onunla birlikte olmak için hazırlanmış olursunuz. Bunun anlamı da yataktaki sıcak saatleri düşündüğünüz 2 dakikadır.

Tutkuyu uyandırın
Eğer havanızdaysanız ve eşinizi istiyorsanız o zaman onu baştan çıkarmak için birçok yol var. Ona sarılabilir, elini tutabilir ya da seksi kıyafetlerle onu baştan çıkarabilirsiniz. Bu süreç ne kadar uzarsa cinsel hayatınız o kadar heyecanlanacaktır.

Yatakta aşk var

Birbirinizi mutlu edin

• Erkekler utangaç kadınlardan hoşlanmazlar bu nedenle yatağa girdiğinizde ışıkları kapattırma huyunuzdan vazgeçin. Erkekler fazla kilolarınızı sizin kadar takmazlar en azından cinsel yaşamda bunu umursamazlar.

• Çocuklar duymasın diye dikkatli davranmanız aslında ilişkiye heyecan katabilir, böylece yakalanma heyecanı ile dürtüleriniz harekete geçecektir.

• Cinsellik yatakta başlamaz bu nedenle eşinizi baştan çıkarmak için gün boyunca onun dikkatini çekmelisiniz. Böylece sizi her zamankinden daha fazla isteyecektir.

Seda Dergisi
Yayın tarihi: 15.07.2007
726
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.