Sağlık

Cinsel gücün formülü

Cinsel gücün formülü

Cinsel gücün en ucuz ve sağlıklı formülünü açıklıyoruz. Muz, avokado ve mantar!

AIDS üzerine yaptığı araştırmalarıyla tanınan Prof. Dr. Hüseyin Sipahioğlu, cinsel gücü artıran en ucuz formülün muz, avokado ve mantar (MAM) üçlüsü olduğunu söyledi.

Prof. Dr. Sipahioğlu, muzda bulunan vitamin, avokadodaki bitkisel yağ ve mantarda bulunan ete eşdeğer vitaminlerin, insanın cinsel gücünü artırdığını anlattı. Mucize formülün etkisini en fazla bir ayda gösterdiğini belirten Sipahioğlu, "Günde dört parmak muz, bir avokado ve bir porsiyon kültür mantarı yenildiğinde, bu tüketim etkisini bir hafta ile bir ayda gösteriyor. Formül, insanlarda cinsel dürtüyü artırıyor" dedi. Bir günde yenen 1 kilo muzun 1000 kaloriye eşdeğer olduğunu ifade eden Sipahioğlu, şu bilgileri verdi:

"Fazla tüketilen muz sarhoşluk etkisi yapar. Muz dengeli yendiğinde ise tansiyonu dengeler. Günde yenecek üç muz vücudun tüm vitamin ihtiyacını karşılar. Muzun içinde bulunan karbonhidrat ve vitamin gibi faydalı maddeler, hem besler hem de cinsel gücü harekete geçirir, iktidarın artmasını sağlar."

Sipahioğlu, Antalya'da yılda 130 bin ton muz üretildiğini söyledi.
Yayın tarihi: 30.06.2004
753
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.