Mahmure

Sağlık

Kadın Sağlığı

Çalışanın ortak sendromu: Pazartesi

Çalışanın ortak sendromu: Pazartesi

Şehirli insan, yıllardır pazar akşamı başlayan, tatsız ve oldukça rahatsız edici bir stres türü ile boğuşuyor. En profesyonel dahi bu sendromu yaşıyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Bunu herkes yaşıyor Modern zamanlarda insanoğlunun giderek artan günlük problemleri Pazartesi Sendromu'nun doğmuna neden oldu. New York'da yapılan bir araştırmaya göre, işinde en profesyonel olarak bilinen kişiler dahi bu sendromu yaşıyor. Kendine doğru yürüyememek! Haftanın beş iş günü boyunca, bazen neredeyse sadece uykuya ve yemeğe zaman bulabilen kariyer sahibi şehir insanı için, pazartesi günleri tekrar o yoğun iş temposuna ve karmaşaya dönmek, kendini unutmak ya da kendine doğru yürüyememek anlamına gelebiliyor. Peki, neden kimileri haftanın ilk günüyle barışık yaşayabilmenin yollarını keşfedebilmişken, diğerleri takvimden silinmesini isteyecek kadar pazartesiden nefret ediyor? Foto habere tıklayın! Sendromu aşmak, sağlıklı yaşamak, mutlu olmak... Yapılacak ne çok şey var! Doğru rehberle kısa zamanda çözüm mümkün! Foto galerilere bir göz atın!
635
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.