Sağlık

Bu ödevler mutlu cinsellik için...

Bu ödevler mutlu cinsellik için...

Cinsel yaşantınız nasıl gidiyor? Tutkulu ve sağlıklı bir birlikteliği yakalayamadınız mı? Cinsel terapiyi deneyin. Aman ev ödevlerini ihmal etmeyin!

Güncellenme tarihi:
Hem kadın hem de erkek mutsuz Kimimiz cinsel soğukluktan yakınıyor, kimimizse orgazmın güçlüğünden. Bu sıkıntıların sadece kadınlara özgü olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Erkeklerin cinsel yaşamları da pek parlak değil doğrusu. Yanlış bilgilendirme etken Onların en büyük sıkıntıları ise, erken boşalma ya da ereksiyon sorunu. Cinsel yaşamla ilgili yanlış ve eksik bilgilenmeler, bilgilendirmeler, toplumsal baskı, günlük koşuşturma ya da stres derken, cinsel birlikteliğin keyfine bir türlü varamadık. Sonuçlar başarılı İyi ki artık ülkemizde cinsel sorunların değerlendirilip tedavi edilebildiği "Cinsel Tedavi Klinikleri" var ve sayıları gün geçtikçe artıyor. Bu kliniklerde üroloji, jinekoloji ve psikiyatri uzmanlarından oluşan bir ekiple, çoğul disiplinli bir yaklaşım benimseniyor. Üstelik, bu tedavilerden oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor. Yeter ki, zaman kaybetmeden konunun uzmanlarına başvurun ve tedavinizi aksatmayın. Cinsel terapi üzerine detaylı haberi okumak için foto habere tıklayın! Özellikle terapi sonrası verilen ödevler hayli keyifli:)) Keyifli geçirilen sevişme anı ruhsal durum üzerinde olumlu etkiler yaratıyor. Sorunu bilirseniz çözüm kolay. Konuşmaktan ve araştırmaktan korkmayın! Foto galeriler rehber olacak. Tıklayın!
Yayın tarihi: 30.11.2008
889
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.