Sağlık

Böyle de seks olur mu?

Böyle de seks olur mu?

Pek az kimse uykuda seks bağımlılığı hastalığını duymuştur. Yok! Yanlış okumadınız. Uyurken seks mi olurmuş demeyin! Bazısı bunun bağımlısı...

Güncellenme tarihi:
Uyurgezer değil, uyursevişir Uyurgezerliğin ne olduğunu hemen herkes bilir. Buna karşılık pek az kimse uykuda seks bağımlılığı hastalığını duymuştur. Bu bağımlılık, uyku esnasında gerçekleştirilen mastürbasyon veya uyku sırasında başlayan cinsel birleşme ihtiyacına sebep olan bir hastalık. Bağımlılık olabilir Yapılan araştırmalar söz konusu rahatsızlığın beynin bazı bölümleriyle direkt ilgili olduğunu gösteriyor. Uyku sırasında çoğu insanın beyni de çalışmaya ara verir ama uykuda seks bağımlılığı hastalarında, yemek yemek ve seks yapmak gibi basit ihtiyaçları kontrol altında tutan hipotalamus hızlanır ve libidosunu uyarır. Kimi uyurgezer kimi de uyursevişir. Bu bir hastalık mı? Tedavisi var mı? Kadında mı erkekte mi? Detaylı bilgi için foto habere tıklayın! Siz uyanık sevişenlerdenseniz aşağıdaki foto galeriler keyifli seksin ipuçlarını içeriyor. Tıklayın!
Yayın tarihi: 18.04.2008
1013
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.