Sağlık

Aşkın sözsüz mührü: Öpücük

Aşkın sözsüz mührü: Öpücük

Sevgilinin dudağına kondurulan buse çok şey anlatır derler... Dudak ucundan ruha uzanan o büyülü dokunuş sessiz konuşmadır aslında... Ne mi der?..

Güncellenme tarihi:
Erotik duygular uyandıran aşk oyunu En basit öpüşme, kişinin dudaklarını eşinin dudakları üzerine bastırması. Bastırma başlangıçta hafif olabilir, fakat öpüşme geliştikçe bastırma artar. Bazı çiftler bu tür öpüşmeden daha ileri gitmezler. Oysa bu kadarıyla kaldığı sürece öpüşme, aşırı erotik duygular uyandıran bir aşk oyunu sayılmaz. Derin öpüşme uyarıyor Kişinin dudaklarını eşinin dudakları üstüne bastırmasının belli bir haz sağladığı doğru. Fakat daha fazlası yani gerçek bir erotik heyecanlandırma olmuyor. Öte yandan derin öpüşme, ya da bazı kültürlerde Fransız usulü öpüşme diye bilinen ve dilin de kullanıldığı öpüşme türü bu ilk öpüşmeye göre oldukça üstün uyarımların kaynağı. Siz nasıl öpüşüyorsunuz? Hangi ruh hali ile öpüştüğünüzü ve ne anlama geldiğini öğrenmek için foto habere tıklayın! Öpüşme ile başlayan romantik akşam sevdiğinin bedenini keşif ile bitecektir. Bu zaman dilimi en keyifli nasıl yaşanır? Foto galerilere tıklayın!
Yayın tarihi: 27.03.2008
1043
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.