Sağlık

Aşk bitti mi?

Aşk bitti mi?

Boşanmak bir son mu, yoksa başlangıç mı? Siz nasıl yönlendiriseniz öyle aslında... Foto haberde ihtimalleri değerlendirdik...

Güncellenme tarihi:
Beklentiler olmayınca... Boşanmak bir son mu, yoksa başlangıç mı? Uzmanlar bu sorunun yanıtının boşanma sürecinin nasıl gerçekleştiği ile ilgili olduğunu düşünüyorlar. Bu süreç ne kadar yıpratıcı ise yeni yaşama uyum o kadar güçleşiyor. "Onu değiştirebilirim" umut olmasın! Aşkın ilk döneminde hoşgörülerle 'ben onu değiştirebilirim' denilerek kabul edilmiş gözüküyor. Zaman geçince olduğu gibi kabul ettiğini sandığımız eşimizi aslında beklentilerle kabul ettiğimiz ortaya çıkıyor, beklentilere cevap gelmeyince hayal kırıklığı başlıyor. Eve geç gelen erkekler, mutfakta işi bitmeyen kadınlar ortaya çıkıyor. Çatışma o kadar şiddetleniyor ki boşanılıveriyor. Sonraki sürecin nasıl gelişeceği sizin elinizde! Biz ihtimalleri derledik. Foto haberde, tıklayın! Şimdi ona dokunmak istememenizin sebebi renksiz bir cinsel yaşam olabilir mi? Son 100 metreyi de koşmaya karar vermeden önce foto galerilere bir göz atın!
Yayın tarihi: 21.03.2008
790
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.