Sağlık

Yaz boyunca hangi estetik?

Yaz boyunca hangi estetik?

Yüz, boyun germe gibi operasyonlar tatile gideceklere önerilmiyor. Lipusuction'dan sonra 2-3 hafta içinde ise yüzme serbest.

Güncellenme tarihi:
Hangi estetik Estetik ve Palstik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Ayşe Bilge Sezgin yaz boyunca hangi estetik operasyonların yapılıp yapılamayacağı konusundaki soruları yanıtladı. Yaz aylarında en sık yapılan operasyonların başında kadınlar için Liposuction -yağ aldırma operasyonları geliyor. Bunu meme operasyonları ve karın germe takip ediyor. Türkiye'deki koşullar yurt dışıyla eş İş ve eğitim nedeniyle göğüs ameliyatı yaptırmaya fırsat bulamayanlar yaz aylarını tercih ediyor. Üstelik günümüzde hastane ve tıp teknolojisi yurtdışıyla eş durumda. Liposuction'da iyileşme Liposuction'dan sonra 2-3 hafta içinde yüzme serbest. Giriş delikleri çok küçük olduğu için kısa zamanda kapanıyor, korse giymek için 2-3 hafta yeterli olabiliyor. Küçük göğüsler ve burnunuzun kemeri sizi rahatsız mı ediyor?.. Tercihini doğal olandan yana kullanmak isteyenler... Bu habere de bir bakın! • En seksi operasyon: Vajinoplasti
Yayın tarihi: 26.06.2008
2078
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.