Sağlık

Yaz aylarında rahat regl

Yaz aylarında rahat regl

Sıcak ve nemli havanın etkili olduğu yaz aylarında tüm bayanlar için kabusa dönüşen regl dönemleri Libresse Extra ile oldukça rahat geçiyor.

Adet öncesi sendromu ve regl döneminin yanısıra bayanları en çok etkileyen bir diğer unsur da yaz aylarında havanın sıcaklığı ve nemin etkisiyle artan sıkıntılardır. "Yaz aylarında regl döneminin getirdiği sıkıntılar" olarak ortaya çıkan rahatsızlık ve mutsuzluk hissi, bayanların hayatlarında en çok şikayet ettikleri konulardan biridir.

Sıcak havanın da etkisiyle birçok naylonumsu yüzeye sahip pedin tende yarattığı kızarıklık, pişik, kötü koku gibi etkenler bayanların özel günlerini huzursuz geçirmelerine neden oluyor. Oysa ki Libresse Extra'nın pamuksu yüzeyi sayesinde bayanlar bu tür sıkıntılardan uzak kalarak yaz mevsimini de mutlu ve huzurlu geçiriyorlar.

Libresse Extra'nın ince ve tüy kadar hafif dokusu ile regl dönemlerinde bile ince kumaşlı, vücut hatlarını ortaya çıkaran kıyafetler giymek mümkün. İç çamaşırını saran, ıslaklığı anında alt tabakaya geçirerek hapseden ve sızıntı yapmasını önleyen kilit sistemi sayesinde bayanlar her zaman güvende ve kendinden emin.

Regl günlerininin kurtarıcısı bir ürün

Libresse Extra, ön hijyenik üst dokusu, ıslaklığı hızla alt tabakaya geçiren ve tekrar yüzeye çıkmasını önleyen kilit sistemi sayesinde hanımların özel günlerinde kuru ve temiz kalmasını sağlıyor. Sıvıyı tek bir noktada hapseden kilit sistemi ile ıslaklığı anında emen Libresse Extra, özel pamuksu yüzeyi ile ekstra yumuşaklık ve rahatlık sağlıyor.

Diğer naylonumsu yüzeye sahip pedlerden farklı olarak pamuksu yüzeyi sayesinde Libresse Extra ile bayanlar regl dönemlerini diğer günlerden farksız geçiriyorlar. Kullanım sırasında iç çamaşırını tamamen sararak yanlardan sızıntıyı da önleyen geniş kanatları ve vücuda uyumlu yapısı ile hareket özgürlüğü sağlayan Libresse Extra'yı tercih edenler kendilerini en yoğun günlerinde bile güvende hissediyorlar.

Normal, uzun ve gece çeşitleri ile tüm bayanların ihtiyacına cevap veren Libresse Extra, cıvıl cıvıl renkli tekli paketleri ile taşıma kolaylığı da sağlıyor.

Ayrıntılı Bilgi için: Melike Çalım GCI İstanbul 0212 290 28 20
www.libresse.com.tr
Yayın tarihi: 09.08.2005
1896
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.