Sağlık

Yatakta mutluluğu yakalamak

Yatakta mutluluğu yakalamak

Yatakta sadece kendinizi düşünerek mutlu olabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.

Birlikte olduğunuz kişinin isteklerini de hesaba katarak çok daha iyi bir cinsel hayat yaşayabilir, ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Eğer kendi isteklerinizin yanısıra zaman zaman partnerinizin beklentilerini de göz önünde bulundurursanız hem yatakta çok daha fazla tatmin olabilir, hem de partnerinizle aramızdaki iletişimi güçlendirerek birlikteliğinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Doğal olun

Erkeklerin yatakta kadınlardan ilk ricası kendileri gibi olmaları... Nedense çoğu kadın seks sırasında kendi karakterine hiç uygun olmadığı halde şu olmalıyım psikolojisine giriyor ve kendini komik duruma düşürüyor ya da aksine kendini frenleyerek terbiye sınırları içinde kalmaya çalışıyor. He iki durumda da yapay görünme kaçınılmaz. Oysa erkek kısmının çok basit bir beklentisi var; nasılsanız öyle davranın. Sekste doğallıktan şaşmayın.

Yaratıcı olun

Yatakta genelde erkekler kontrolü elinde tutuyor ve kadınlar bu konuda tembellik ediyor. Ssebebi ne olursa olsun çoğumuz yatakta hayal gücümüzü kullanmıyoruz. Erkeklerse bu durumdan sandığınız kadar hoşnut değiller. Eğer bugüne kadar yatakta hep partneriniz sizi yönlendirdiyse şimdi sıra sizde. Bu sorumluluğu paylaşmaya çalışın.

Şaşırtın

Cinsel hayatın sadece yatakta geçirdiğiniz zamanla sınırlı olduğunu düşünmeniz büyük yanılgı. Çünkü erkekler gün içinde de cinselliği anımsatan, seks vaad eden küçük detaylarla şaşırtılmak istiyorlar. Kısa bir telefon konuşması, bir mesaj, umulmadık anda seks... Bu tür sürprizler cinsel hayatınızı zenginleştirecek ve sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır.

Kendinize güvenin

Yatakta sürekli vücudunu saklayan kadınların erkeklere ne kadar itici geldiğini tahmin edemezsiniz. Her kadının vücudunda aynaya baktığında beğenmediği bir yer vardır fakat bunu yatak odasına taşımayın. Siz ne kadar rahatsız olsanız da küçük göğüsleriniz ya da büyük kalçalarınız partnerinizin hoşuna gidiyor olabilir. Bu nedenle cinselliği yaşarken beğenmediğiniz yerlerinizi saklamak yerine beğendiniz yerlerinizi ön plana çıkartın.

Erkekler sürekli seks düşünmezler

Sevişmenin sıkça akıllarına geldiği doğru ama bu her erkeğin potansiyel seks manyağı olduğu anlamına gelmiyor. Şunu sakın unutmayın; ne kadar duyarsız görünürlerse görünsünler ilişkinin her yönü üzerine kafa yoruyorlar, şefkat ve yakınlık arıyorlar.
Yayın tarihi: 05.04.2006
593
dahafazlası

sex

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.