Sağlık

Uzun yaşamın sırları

Uzun yaşamın sırları

Eurosoft'un BigSoft markası altında satışa sunduğu 'Şifalı Bitkiler ve Uzun Yaşamın Sırları' CD'si, sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeriyor.

CD'de bitkiler, vitaminler, mineraller, anti-aging bilgileri ve 5 bin 750 kelimelik Türkçe-İngilizce-Latince karşılıkları ve açıklamaları olan bir sözlük bulunuyor.

Beş yıllık bir çalışmanın ürünü olan CD'de antioksidan maddeler ve anti-aging ile ilgili bilgiler de yer alıyor. Bitkilerin Türkçe, Latince ve İngilizce karşılıkları, faydası, yan etkileri, tıbbi bakış tarzı, etkileşimleri, içeriği, kullanımı, toplanması, saklanması, kullanılan kısımları, tavsiye edilen dozaj, ana vatanı, yetiştiği bölgeler ve tarihçesi de var.

CD'nin anti-aging bölümünde ise yaşlanmayı geciktirici kimyasallar ve gıdalar hakkında bilgiler bulmak mümkün. CD, yaşlanma teorileri, yaşlandıkça ortaya çıkabilecek bozukluklar, yaşlandıkça eksilen maddeler, yaşlanmayı hızlandıran etkenler, yaşlanmayı geciktiren maddeler ve antioksidanlar hakkında detaylı bilgi içeriyor.
Yayın tarihi: 02.04.2006
770
dahafazlası

yas

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.