Sağlık

Tüp bebekler baba ve annesine son kez veda edecekler

Tüp bebekler baba ve annesine son kez veda edecekler

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi'nin kurucuları Dr. Işık ve Op. Dr. Murat Taşdemir'i kaybetmemizin haftasında, bebek sahibi yaptığı aileler ve bebekleri ile 19 Eylül 2002 Perşembe günü saat 12:00-14.00 saatleri arasında merkezimizde yapacağımız törende kendilerini bir kez daha anacağız. Acımızı paylaşmak isteyen tüm okuyucularımız törene davetlidir.

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi'nin kurucuları Op. Dr. Murat Taşdemir ve eşi Dr. Işık Taşdemir'i 06.09.2002 Cuma gecesi saat 12:00'da geçirdikleri trafik kazası sonucu kaybettik.Yaşanılan büyük acının birinci haftasında İzmir'de defnedilen doktorlarımız için son görevlerini yerine getirmek ve acılarını paylaşmak isteyen tüp bebek sahibi ailelerimizi Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi'nde 19 Eylül 2002 Perşembe günü saat 12:00'de buluşturuyoruz. Gerçekleşecek törende açılacak anı defterinde aileler duygularını dile getirecekler. Tören, vefat eden Murat Taşdemir'in ablası Op. Dr. Seval Taşdemir ve Op. Dr. Murat Keskin tarafından Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi'nin son durumu hakkında bilgilendirerek son bulacak. Tüm okuyucularımızı bu acı günümüzü paylaşmak üzere davet ediyoruz.
Yayın tarihi: 18.09.2002
973
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.