Sağlık

Tüm sağlık çalışanlarına b-fit'ten indirim!

Tüm sağlık çalışanlarına b-fit'ten indirim!

Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlar için spor ve yaşam merkezi b-fit, içinde bulunduğumuz sağlık haftası nedeni ile sağlık sektöründe çalışan kadınlara yüzde 20 indirim uyguluyor.

Güncellenme tarihi:
Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlar için spor ve yaşam merkezi b-fit, içinde bulunduğumuz sağlık haftası nedeni ile sağlık sektöründe çalışan kadınlara yüzde 20 indirim uyguluyor. Sağlık Sağlıkçı için de gerekli Yıl boyu yoğun iş temposu ile çalışan sağlık sektörü çalışanları sağlıklı ve fit olmayı hak edenlerin başında geliyor. Sağlık ve spor düşüncesi ile hareket eden b-fit, sağlık haftası nedeni ile 13 Nisan tarihine kadar üye olan sağlık çalışanlarına yüzde 20 indirim uyguluyor. Doktorlar, hemşireler, sağlık memurları, eczacılar, tıbbı teknisyenler oldukça ekonomik fiyata 3 ile 6 aylık üyeliklerle sporla buluşabilecekler. Türkiye genelinde 90 ve Almanya Bochum Wattenscheid'da yer alan b-fit şubelerinin tümünde geçerli olacak bu kampanya, sağlık sektöründe çalışan tüm kadınları kapsayacak. b-fit hakkında; b-fit de yer alan 15-80 yaş arası tüm kadınların spor yapmasına olanak sağlayan egzersiz aletleri, hidrolik ve kendi itme çekme kuvvetiniz ile çalışıyor. Bel fıtığı gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde, rehabilitasyon amaçlı üretilen makinelerin her biri farklı kas gruplarını çalıştırıyor. 30 dakika süren egzersiz programları şöyle işliyor; b-fit merkezlerinde konumlandırılmış 9 egzersiz aleti ve 9 platformdan oluşan 18 istasyon var. Her alette ve platformda 30'ar saniye kalınıyor. 30 saniyenin bitiminde duyulan sinyal sesiyle yandaki egzersiz aletine ya da platforma geçiliyor. Her makine farklı kas gruplarını çalıştırıyor. Turun bitiminde çalışmayan kas kalmıyor. Platformlarda da aerobik kardiyo çalışmaları yapılıyor. Amerika'da geliştirilen sistemle her insanın ihtiyacı olan günlük sporun 30 dakikada gerçekleştirebileceği kanıtlanmış. Amerika Sağlık Örgütü tarafından onaylanan bu yöntem, egzersiz programları içinde en çok kalori yaktıranı. www.b-fit.com.tr
Yayın tarihi: 08.04.2010
1533
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.