Sağlık

Tüm anne adayları, ücretsiz 'doğum hazırlık kursuna' davetli

Tüm anne adayları, ücretsiz 'doğum hazırlık kursuna' davetli

Memorial Hastanesi, anne adayları için ücretsiz olarak "Doğuma Hazırlık Kursu" düzenliyor.

17.02.2004 tarihinde başlayacak kursta, hamilelik süresince dikkat edilmesi gereken hususlardan, doğum sürecine ve hamilelik sonrası anne-bebek sağlığına kadar bilinmesi gereken tüm konular, uzman hekimler tarafından anne adaylarına anlatılacak.

Gebelikte vücudunuzda oluşacak değişiklikler, rahat bir hamilelik dönemi için önemli tüm noktalar, ideal doğum şekli, gebelik sonrası emzirme döneminde beslenme, bebeğinizin sağlıklı olup olmadığını belirleyebilecek testler gibi daha pek çok konudaki sorularınız, Memorial Doğuma Hazırlık kursunda uzman hekimler tarafından cevaplandırılacak.

Programda rahat bir hamilelik dönemi ve sonrasında rahat bir doğum için yapılabilecek fiziksel aktiviteler (egzersiz uygulamaları) fizyoterapist hekim tarafından uygulamalı olarak anlatılacak.

17 Şubat 2004 Salı günü başlayacak olan doğuma hazırlık kursuna anne adayları istedikleri takdirde eşleri ile birlikte de katılabilecekler.

Sekiz hafta sürecek olan doğuma hazırlık kursu katılımcıları kurs bitiminde konuyla ilgili sertifika alacaklardır.

Anne adayları hamileliklerinin her döneminde programa katılabilecekleri gibi, hekimler tarafından tavsiye edilen dönem gebeliğin dördüncü ayı. Memorial Hastanesi Doğuma Hazırlık Kursuna katılacak anne adayları program başladıktan sonra da kayıt yaptırabilirler.


Başlangıç: 17.02.2004
Kurs süresi: 8 Hafta
Kurs günü: Salı
Kurs saati: 18:30 -20:30
Ayrıntılı bilgi için: 0212 210 66 66/ 3610
Yayın tarihi: 22.01.2004
788
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.