Sağlık

Tercihlerin istatistikleri

Tercihlerin istatistikleri

Antalya'da 3 yıldır hizmet veren Fantazi Dünyası adlı seks shop yöneticisi Mahmut Yılmaz, Şırnak ve Diyarbakırlıların daha çok şişme kadın, Adanalıların kırbaç istediğini söyledi.

İnternet ya da telefonla gelen siparişlerin istatistiğini tutan Mahmut Yılmaz, müşteri sıralamasında erkeklerin birinci, gay'lerin ikinci, kadınların üçüncü ve hastaların dördüncü olduğunu belirtti.

Yılmaz, en çok satılan ürünlerin de sırasıyla şişme kadın, vibratör, iç çamaşırı, seks şakaları ve sado-mazo araçlar olduğunu belirtti. Sado-mazo ürünlerin satışında geçen yıllara oranla patlama yaşandığına dikkat çeken Yılmaz, son bir yılda illerden gelen sipariş listelerini değerlendirdi.

Buna göre, Şırnak ve Diyarbakırlılar daha çok şişme kadın, Adanalılar kırbaç istedi.

İskenderun'dan bir kişi şişme erkek siparişi verdi. Düzce, Özbekistan ve Azerbaycan'dan vibratör, Samsun'dan ise ise erotik iç çamaşır talebi yüksek oldu.

İstanbul'da vakum pompa

İstanbul'da bulunan erotik shoplarda ise en çok ''vakum pompa'' satılıyor. Pompanın basınçla kılcal damarlara masaj yaptığını, bu yolla da peniste geçici uzama sağladığını belirten mağaza sahipleri, fiyatının da 30-220 milyon lira arasında değiştiğini söylediler.
Yayın tarihi: 28.03.2002
1120
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.