Sağlık

Stresi ve kiloları suda bırakın!

Stresi ve kiloları suda bırakın!

400 kaloriden kurtulmak için sadece 30 dakika yüzmek yeterli. Üstelik, suda vücudun her bölgesinden eşit şekilde kilo veriliyor. Adımlar foto haberde!

Güncellenme tarihi:
Yerçekiminin egemenliği kalkıyor Suya girdiğimiz andan itibaren yerçekiminin egemenliği ortadan kalkıyor. Yapılan hareketler özellikle eklemler ve kaburga üzerinde etkili. Ayrıca suyun havadan 50 kat daha fazla olan direnci sayesinde egzersizler de dolayısıyla daha hissedilir oluyor. Her bölgeden eşit kilo kaybı 400 kaloriden kurtulmak için sadece 30 dakika yüzmek yeterli. Üstelik, suda vücudun her bölgesinden eşit şekilde kilo veriliyor. Çünkü su, her yandan direnç yaratıyor böylelikle vücuttaki tüm kasların çalışması sağlanıyor. Stresinizi ve kilolarınızı suya bırakma zamanı. Foto haberdeki adımları takip edin! Yaşam kaynağı suyun faydası saymakla bitmiyor. Biz sadece birkaçını derledik. Foto galerilerde...
Yayın tarihi: 05.03.2008
773
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.