Sağlık

Strese Uzakdoğu'dan gelen mucize çözüm!

Strese Uzakdoğu'dan gelen mucize çözüm!

Sağlık ayaktan başlar...

Strese Uzakdoğu'dan gelen mucize çözüm!
Genel vücut işlevselliğimizin bir parçası olarak, böbreklerimiz, karaciğerimiz, bağırsaklarımız, lenf bezlerimiz, akciğerlerimiz derimizin yardımıyla her gün doğal olarak toksinlerden arındırma yapmaktadır.

Toksinler, günlük hayatımızda her yerde bulunabilir. Bu toksinler; tütün, alkol, gıda katkı malzemeleri, ilaçlar ve anestetikler, zirai ilaçlar, yoğun metaller ve endüstriyel kirlilik, bağışıklık sistemine saldıran uyuşukluk ve yorgunluk, baş ağrısı ve migren, soğuk algınlığı ve grip, cilt bozukluğu, nefes alma ve vücut kokusu problemleri, sinüs problemleri gibi geniş çeşitlilikteki yan etkilere yol açabilecek zararlı atık maddelerdir. Bu yüzden vücudumuzun düzenli şekilde çalışması ve bu toksinleri vücudumuzdan atmaya ihtiyacı vardır.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Bazı uzmanlar vücut toksinlerinden arınmanın bağışlılık eksikliği hastalıklarının önlenmesine bir alternatif olabileceğini bildirmektedir.
Vücudumuz muhteşem büyüklükte bir işleyiş sistemine sahip olup milyarlarca basit hücre ve dokuların bir araya toplanmasından oluşmuştur.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Hücreler, elektriksel yüklerden oluşur ve ideal olarak pozitif ve negatif iyonlar içerirler. Bu ideal durumda, vücudumuz toksinleri atarak gıdalardan besin, su ve oksijeni emer ve dengeye kavuşur.

Vücut yapısına uygun olmayan bir hastalık veya yaralanmanın neden olabileceği bir travma sonucu hücreler daha çok pozitif yüklü hale geçer, bunun sonucunda etkili biçimde çalışamazlar ve toksinler vücutta birikmeye başlar.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Egzersiz eksiği durumlarında, hücreler yetersiz okside olduğu için toksin üretimi yükselir ve bu nedenle doğal toksin arınma süreci yavaşlar.
Nasıl sağlıklı yaşamamız gerektiği veya en azından yaşama şeklimizi nasıl iyileştireceğimiz hakkında birçok kitapta önemli bilgiler mevcuttur. Bazen bu bilgiler çevremiz tarafından da bize sıkça hatırlatılır. Tüm bunlara rağmen genellikle çok geç olana kadar bunu fark etmez veya aldırış etmeyiz.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Bağışıklık sistemimiz bozulur ve birçok nedenden biri veya bir kaçı ile hasta oluruz.Günümüzde sağlık, diyet ve yaşam tarzları daha önce hiç olmadığı kadar iyi irdelenmektedir. Birçok araştırma neticesinde görülmektedir ki vücudumuz şuanda yaşadığımız ve büyük ölçüde sorumlu olduğumuz ortam içerisinde verimli ve etkili çalışmak için yardıma ihtiyaç duymaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın!

İdeal ortamımız, ahenkli stres ve kirlilikten arınmış olmalıdır. Her hangi bir katkı maddesi içermeyen veya herhangi bir işleme tabi tutulmamış gıdalarla, doğal ve dengeli beslenme yapmalıyız.

Uzakdoğu'da uygulanan medikal terapi yöntemlerine göre ayaklar, vücudun birçok önemli fonksiyonunun anahtarıdır. Bunu göz önünde tutarak refleksoloji ve akupunktur ayaklara yönelik birçok uygulama geliştirmiştir. Tıbbi bilgilere göre insan vücudunun sahip olduğu 360 akupunktur noktasının 60'ı ayakta ve ayak tabanında 7000 sinir ucu bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Ayak aynı zamanda bütün sinir uçlarının sonlandığı yerdir. İkinci kalp olarak bilinen bu noktalar insan vücudundaki birçok organın yansıma noktaları ve toksinlerinde birikim noktalarıdır.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Bu bilgiler ışığında Korede geliştirilen Chi Pad Gold Detox pedlerin tavsiye edilen kullanım alanı ayak tabanlarıdır. Ayak tabanlarına uygulanan pedler güçlü bileşenleri sayesinde kan dolaşımının hızlanmasına ve toksinlerin atılmasına destek olur.

noadpop

Devamını okuyun....

Yayın tarihi: 23.12.2010
3371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.