Sağlık

Şimdi de biz soruyoruz!

Şimdi de biz soruyoruz!

Bakanın yakın gelecekte doktor sıkıntısı yaşayabileceğimiz açıklaması üzerine soruyoruz: Doktora getirilecek muayenehane yasağı da bu sıkıntıyı perçinlemez mi?

Güncellenme tarihi:
Soruyoruz: Muayenehane yasağı da Bakanın açıkladığı doktor sıkıntısını perçinlemez mi? Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Radikal'den Murat Yetkin'e yaptığı açıklamada yakın gelecekte doktor sıkıntısı yaşayabileceğimizi söyledi. Bakan Akdağ, geçtiğimiz hafta yaptığı bir başka açıklamada ise kamu sektöründe çalışan doktorlara özel muayenehane yasağı geleceğini bildirmişti. Şimdi biz ekolay olarak soruyoruz: Kamuda çalışan doktorlara getirilecek özel muayenehane açma yasağı gelecek yıllarda yaşamamız öngörülen hekim sıkıntısını perçinlemez mi? Görüşlerinizi bekliyoruz... Vatandaş ne düşünüyor? Murat Yetkin'in haberi için tıklayın Doktora muayenehane yasağı haberi için tıklayın Soruyoruz: Muayenehane yasağı da Bakanın açıkladığı doktor sıkıntısını perçinlemez mi?
Yayın tarihi: 26.09.2007
557
dahafazlası
YORUMLAR

disciye gitsem dislerimi beyazlatirmi

muhammed 16.01.2015 22:04:03
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.