Sağlık

Selülitten kurtulmak için 10 yöntem

Selülitten kurtulmak için 10 yöntem

Beslenmenize dikkat ediyor, egzersizlerinizi ihmal etmiyorsanız selülit yakınınıza bile yaklaşamaz.

Hem beslenmenize dikkat etmiyor hem de egzersiz yapmıyorsunuz! Ardından da selülitlerinizin varlığı nedeniyle hayıflanıyorsunuz....

Giysiler, incelmeye, güneş kendini hissettirmeye başladığı andan itibaren ne yazık ki birçok kadın benzer bir telaşa kapılır.

Her bahar mevsimi en değişmez senaryolardan biridir bu... Kabul edelim ki, çoğumuz tembeliz! Selülit problemi yaşamamıza rağmen kalıcı sonuçlar elde etmek yerine, bir haftalık tatil köyü podyumunda bizi idare edebilecek acil çözümlere başvuruyoruz hemen...

Artık; 'Selülit nedir?, Nasıl oluşur?' tarzı soruların cevaplarını çok iyi bilmemize rağmen, gösterdiğimiz tembellik artan olumsuzluklarla bize geri dönüyor.

İşte bu nedenle, bir kez daha inisiyatifi ele alarak sizler için klasikleşen tedavilerin yanı sıra selülitle mücadeledeki en yeni teknikleri sizler için araştırdık.

Kabul etmek gerekir ki, hiçbir yöntem tek başına asla yeterli olamayacaktır. Bu nedenle artık mucize aramaktan vazgeçmelisiniz!

Size en uygun yöntemi keşfettikten sonra, beslenme düzeninizi bir kez daha gözden geçirin ve acilen en sağlıklı diyetlerden birine başlayın.

Evet, selülit savaşlarına hazır mısınız? En güçlü silahınız, kozmatik ürünlerinizi almadan ya da, bünyenizi güçlendirmeden mi düşman karşısına çıkacaksınız?

Yayın tarihi: 05.04.2007
4297
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.