Sağlık

Sedefe çözüm doğanın eczanesinde!

Sedefe çözüm doğanın eczanesinde!

Saf bitki özleri, bitkiler ve bitkisel kremler kullanarak dört ay içinde bu sorunlar giderilebiliyor.

Bitki özleriyle sedeften kurtuldu!

Kainatın eczanesi, tıbbın çare bulmak için yıllardır çalıştığı sedef hastalığında çok olumlu sonuçlar sağlıyor. Herbalist Tarkan Güveloğlu'nun uyguladığı bitki özleri ile iyileşen sedef hastası Mustafa Eryılmaz uzun yıllardır taşıdığı sedeflerinden kurtuldu!

Bitkisel sağlıkta, Precelsus'un "Bütün dağlar, tepeler ve otlaklar birer eczanedir" sözünü kendisine ilke edinen Herbalist Tarkan Güveloğlu, özellikle sedef ve vitiligo gibii bir çok insanın yaşadığı cilt sorunları üzerine çalışıyor.

"Geçmez^" diye bilinen bu hastalıkların saf bitki özleri ile tedavi edildiğini vurgulayan bitki uzmanı Güveloğlu, "Bu cilt sorunları toplumun yüzde 2'sinde mevcut" diyor. Saf bitki özleri, bitkiler ve bitkisel kremler kullanarak dört ay içinde bu sorunların giderildiğini belirten uzman, on beş yıldır bitkilerle ilgilendiğini ve bu yöntemle söz konusu hastalıklardan kurtulan bir çok insan bulunduğunu anlatıyor.

Bu konular üzerine araştırmalar yapan, bir bitki özleri fabrikası bulunan ve Avrupa'ya da bitki özü ihraç etmeye hazırlanan Tarkan Güveloğlu, özellikle cilt sorunları konusunda yıllardır bitki formülleri üzerine emek harcıyor. En büyük başarı şansını sedef hastalığında yakalamış.

Bugüne kadar çok sayıda kendisine gelen sedef hastasının durumuyla ilgilendiğini ve büyük çoğunluğunda sorunu çözdüğünü belirten Güveloğlu, (www.herbalisttarkan.com) "Özellikle saf bitki özleri , tıbbın çare bulmak için yıllardır çalıştığı sedef hastalığında çok iyi bir sonuç sağlıyor.

Yayın tarihi: 21.04.2009
1876
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.