Sağlık

Saçınızın doğal rengini korumak artık çok kolay!

Saçınızın doğal rengini korumak artık çok kolay!

Saç yenileme ürünü Verseo Grayban artık Türkiye'de...

Saçınızın doğal rengini korumak artık çok kolay!
Başta Amerika olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde iyi bilinen,güvenle ve yaygın olarak 10 yıldır kullanılan saç yenileme ürünü Verseo Grayban artık ülkemizde.

Aynı zamanda dünyanın en iyi organik kozmetik markalarından biri olan Aubrey Organics'in de Türkiye tek yetkili temsilcisi ve distribütörü olan Arısan Ltd. tarafından 2010 yılının Ağustos ayından itibaren tek yetkili distribütör olarak ithal edilmeye başlanan GrayBan Kurşun Asetat ve zararlı kimyasallar içermeyen etkili formülü ile beyaz ve kırlaşmış saçları kendi doğal rengine çevirmeye yardımcı olan kullanımı kolay ve ekonomik bir ürün.

Melanin üretimi kişinin kalıtımsal özelliklerine göre veya doğal olarak yaşlandıkça azalır. Melanin bir pigment olduğundan azalması sonucu gri ve beyaz saçlarımız artar.

GrayBan saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi doğal rengini kazanmasına yardımcı oluyor.

Sprey formundaki kolay kullanımlı GrayBan arzu edilen doğal saç rengine ulaşıncaya kadar yapılacak günlük uygulama ile 2-3 hafta içinde saçın koyulaşmaya başlamasına ve kendi rengini kazanmasına yardımcı olan etkili formüle sahip bir ürün. Bununla birlikte göz önünde bulundurulması ve unutulmaması gereken nokta ürünün etki süresinin beyazlaşmış saçların yoğunluğuna, yaş ve kalıtımsal özelliklere göre farklılık gösterebileceğidir.

Amerika'da yerleşik Verseo firmasının ürünü olan,iyi tanınan ve tüketici tarafından yoğun talep gören GrayBan saç yenileme ürünün avantajları ve dikkat çeken özellikleri şunlar ;

Kurşun Asetat ve zararlı kimyasallar içermemesi,

Melanin üretmek için saçtaki doğal proteini kullanarak saçın kendi doğal rengine kavuşmasına yardımcı olması,

Özel bir uygulama gerektirmemesi,

200 ml. sprey formdaki şişesi ile saça püskürtülerek kolayca uygulanması ve etkili sonuçlar alınması,

Uzun süre kullanımı ile ekonomik bir ürün olması

Rahatsız edici bir kokusu olmaması ve ürünün saça uygulandığının fark edilmemesi

Boya olmadığı için kıyafetlerde ve yastıklarda leke bırakmaması,

Saçın hacim, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olması,

Saçın yağlanmasına sebep olmaması ve cildi tahriş etmemesi,

Günlük düzenli kullanımda ortalama 3 hafta içinde etki etmeye başlaması

Ürünün istenilen sonuç elde edilene kadar uygulandıktan sonra ara sıra periyodik olarak kullanılmasının saçın doğal ve genç görünüşünün devam etmesine yeterli olması.

*Ürünün etki süresinin beyazlaşmış saçların yoğunluğuna, yaş ve kalıtımsal özelliklere göre farklılık gösterebileceğinin unutulmaması gerekir.

**Ayrıca kafa derinizde hassasiyet ve/veya açık yaranız varsa ürünün kullanılmaması veya kullanmadan önce mutlaka uzman bir doktora danışılması önerilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Not: Advertorial'dir.

noadpop
Yayın tarihi: 21.09.2010
2978
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.