Sağlık

Parmak ucunu göster hastalığını söyleyeyim

Parmak ucunu göster hastalığını söyleyeyim

Parmak uçlarının her biri, bedenin birden fazla bölgesi hakkında bilgi içeriyor.

Uzmanlar yıllarca parmak uçlarının enerji resimlerini inceleyip, sağ ve sol elin parmak uçlarından yayılan farklı ışımaların hangi organlara denk geldiğini ve problemleri saptamışlar. Böylece parmak uçlarının enerji resmini çekip, teşhiste bulunabiliyorlar.

'Enerji her şeyin temelidir. Aklınız ve vücudunuz enerji sayesinde faaliyet gösterir' diyen Dr. Konstantin Korotkov, Rusya'daki St. Petersburg Devlet Teknik Üniversitesinde Fizik Profesörü olarak görev yapıyor.

Fizik ve biyoloji konulu bilimsel dergilerde pek çok makalesi yayınlanmış ve 12 biyofizik icadın patentini almış. Kirlian Fotograf tekniğini bilgisayar ortamına taşımış ve geliştirdiği cihaz aracılığı ile bedenden yayılan enerjinin renkli görüntülenmesini sağlamış. Ancak geliştirdiği bu teknikle önceleri ne yapacağını bilemediğini söyleyen Korotkov; "Bu cihaz herhalde bir çeşit oyun olur diye düşünüyordum sonra doktor arkadaşlarla bu bilgiyi paylaştığım zaman bunun tıp alanında kullanılabilecek harika bir keşif olabileceğini söylediler. Bunun üzerine çalışmalar başladı ve doktorlardan oluşan çok büyük bir ekiple çok çeşitli çalışmalar yaptık. Şu anda Rusya'da tıp alanında sertifikalı bir araç olarak belgelenen bu kamera, hiçbir sınırlama olmaksızın hastanelerde ve tıp merkezlerinde kullanılmaktadır. Avrupa'da da sertifika alınması için gereken çalışmalar sürdürülmektedir. Aurayı (enerji alanı) okuyabilmek, fiziksel bedenden sağladığımız verilerin çok ötesindeki bilgilere ulaşmamızı sağlayacaktır."

Bilgisayara bağlanan bir çeşit kamera aracılığı ile bedenin enerji fotoğrafı çekilebiliyor. Dr. Korotkov'un asistanları fuayeye kurdukları standda bu kameranın nasıl çalıştığını katılımcılara gösteriyorlardı. Konferansa ara verildiği zaman gittim ve ben de bedenimden yayılan enerjiyi görmek, kameranın nasıl çalıştığını öğrenmek istedim. Ne var ki, standın başında öyle bir izdiham vardı ki, değil enerji bedenimin çekilmesi, kamerayı inceleyecek kadar bile yaklaşamadım! Adımı yazdırsam da ne yazık ki, bana sıra gelmedi. Ben de Dr. Koroktov'u pür dikkat dinlemeye karar verdim.

Parmak uçlarının her biri bedeninizin birden fazla bölgesi hakkında bilgi içeriyor. Dr. Korotkov ile birlikte çalışan doktorlar 10 yıl boyunca çok çeşitli incelemeler yapmış ve Çin Tıbbı ile bilgilerini birleştirerek ilginç bir sistem geliştirmişler.

Parmak uçlarının enerji resimlerini inceleyip sağ ve sol elin parmak uçlarından yayılan farklı ışımaların hangi organlara denk geldiğini ve problemleri saptamışlar. Böylece parmak uçlarınızın enerji resmini çekip sağlığınız hakkında bilgi verebiliyor ve teşhiste bulunabiliyorlar.

'Işık varlıklarıyız' diyen Dr. Korotkov GDV (Gaz Deşarj Vizüalizasyon) tekniğinin mucidi olarak tanınıyor ve 'eller çok önemli' diyor.

Kutsal kitaplarda anlatılanlar doğru

Başlangıçta oyun olarak düşündüğü bu teknik ile Dr. Korotkov şimdi bitkiler, su, kaya, hava, toprak, düşünce ve duygunun farklı görüntülerini resimleyebiliyor ve çok çeşitli alanlarda araştırmalar yapıyor.

Deniz kıyısında yapılan ölçümler ile dağların zirvelerinde yaptığı ölçümleri karşılaştırıyor ve diyor ki; 'Yapılan ölçümlerde insan faktörü çok önemli.

İnsan sadece varlığı ile deneyleri etkileyebiliyor ve değiştirebiliyor. Bu nedenle ölçümlerin hassas olabilmesi için yerleşim alanlarından uzaklarda Himalaya dağlarında, Everest tepesinde, Venezüella dağlarında vahşi alanlarda çalışmalar yapıyoruz. Cep telefonları ve iletişim cihazlarının hiçbir şekilde bulunmadığı kayıp bölgelerde deneyler yapıyoruz. Bu tip yerlerde elektrik-manyetik kirlilik yok. Cep telefonu ve sinai faaliyet yok. Yüksek enerji var buralarda. Telepati deneyi yaptık, beyin ve kalp aktivitesini ölçtük. Rusya ile uydu aracılığıyla senkron çalışmalar yaptık. Duygu ve sevgi gönderdik. Bunların görüntülerini kaydettik.

Caracas'da bir kongreye katıldık. Burada GDV'den yararlanarak kanser tedavisini nasıl yaptıklarını anlatıyorlardı. Sonra vahşi bir bölgeye gittik. Benimle birlikte sekiz Rus bilim adamı ve yirmi beş yerli ile bir tepeye vardık. Kayaların olduğu yere geldik. Çok güzel bitkiler, çağlayanlar, muhteşem bir tepe, kaybolmuş bir bölgedeyiz. Burada hemen her şeyi ölçtük ve telepati deneyleri yaptık. Ne ölçtüğümüzü bilmiyorum çünkü araştırmalara henüz başladık ama enerjiyi ölçebiliyoruz.

Dağlar ile deniz kıyıları arasında çok bariz bir farklılık var. Dağlarda enerjinin çok yoğun olduğunu ölçtük. Kutsal kitaplarda anlatılanlar doğru. Enerji, bölgeye göre çeşitlilik gösteriyor. Bazı bölgelerde çok büyük pikler, taşlı bölgelerde farklı ölçümler ve spiraller oluşuyor.

Mesela Bezengi Dağları 5000 metrede ölçüm yaptığımızda tuhaf bir durum meydana geldi. Hava çok durgundu fakat ölçüm cihazımız tuhaf grafikler çizdi. Meğer fırtına öncesiymiş. Ertesi gün fırtına koptu.

Bir gün ormanda dolaşırken şaman davulları duyduk ve sesin olduğu yere yaklaştık. Ben de törene katıldım. Burada insanlar bir çeşit sıvı alıyor ve sonra jaguara dönüşüyorlar. Bu sırada ben çok agresif olduğumu fark ettim ve etrafla ilgilenmeyip sadece kendime yönelmiş olduğumu anladım.

Buradaki enerji beni sarıp sarmalamış ve etkisi altına almıştı. Muazzam bir enerji açığa çıkıyordu. Sonra etrafıma baktım ve insanları yavaş yavaş seçmeye başladım. Kimi ağlıyor, kimi zıplıyordu. Bu sırada ölçüm cihazları enerji alanlarında açıklık meydana geldiğini saptadı.'

Suyun hafızası var

Dr. Korotkov ve ekibinin çalışmaları son derece ilginç. Mesela bunlardan biri su ile yaptıkları çalışma ve diyor ki, 'Suyun şuur üzerinde etkisi var ve su da şuuru etkiliyor.'

Su ile yaptıkları çalışmaları aktarırken Monroe Enstitüsü'ne gittiklerini ve burada şifacılarla yaptıkları deneylerin sonuçlarının iddialarını doğruladığını söylüyor ve diyor ki:

'Biz bilinç değişimini araştırıyor ve bedenin enerjisini ölçüyoruz. Deney sırasında hem beyin, hem de enerji alanını ölçmek gerekiyor. Bilincin değişimi sırasında bir gevşeme meydana geliyor ve kamerayla çektiğimiz zaman enerji alanın bütünlüğünde açıklıklar oluşuyor. Bir şifacı şifa verirken enerji alanında özellikle baş kısmında aralıklar oluşuyor. Yani bilinci değişirken kendi maddesinde de değişiklik meydana geliyor ve şifa verdiği hasta üzerinde de değişiklik oluşuyor. Aynı durum telepati deneylerinde de açığa çıkıyor.

Böylece kişinin kendi bilincini etkileyerek maddeyi de etkileyebileceği sonucuna ulaştık. Su ile yaptığımız deneylerin sonuçları uzaktan gelen mental etkiyi suyun uzun süre saklayabildiğini keşfettik. Beş şişe su aldık ve şişelerden bir tanesi ile şifacılar çalışma yaptılar. Beş şişe suyu çalışmadan önce ölçmüştük.

Çalışmadan sonra tekrar ölçtüğümüzde üzerinde çalışma yapılmış olan suyun verileri tamamen değişmişti. Bir kişi suyu etkileyebiliyorsa, kendisini de etkileyebilir. İşte, evde yapılan yemekle hazır yiyecekler arasındaki fark.

Sevgiyle yapılan yemek daha güzel olur. Çünkü siz pişirirken sevginizi katıyorsunuz. Yemeklerden söz ederken Çin'deki bir lokanta aklıma geldi. Seyahat sırasında bir sokakta iki lokanta vardı ve biri tamamen doluyken diğeri bomboştu. İçi tıka basa dolu olan lokantaya gidip bu işin sırrını sordum. Onlarda lokantaya geldiklerinde yemek yapmaya başlamadan önce yaptıkları yemeklerin güzel olması için, kendileri için ve müşterileri için dua ettiklerini sonra iş başı yaptıklarını anlatmıştı. Şimdi bu işin sırrını anlayabiliyorum. Su en duyarlı bilgi kapasitesidir. Su aracılığı ile bir insandan diğerine bilgi aktarılabilir. Uzaktan gelen mental etkiyi Su uzun süre saklayabilir.'
Yayın tarihi: 05.06.2005
843
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.